Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Mihai113

Cerere de unBan Mihai113

Recommended Posts

Nickname: (Mihai113)
Screenshot: (nu merge )
Care este motivul pentru care ai primit ban?: ban evade
Informatii suplimentare: (imi cer scuze cum am spus si in topicul anterior,de injurat cred ca nu am injurat degeaba ca sa iau ban )

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, MihaiUltraS said:

Toti meritam a doua sansa! PRO

Ei au primit 4, nu 2 :)) Ma rog, mai astept pareri.

Edited by Sami
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 oră, MihaiUltraS a spus:

Sami,daca tot ai intrat pe forum,fa ceva cu sv-ul frate ca m-am saturat sa dau examenul de tir de fiecare data cand intru pe sv.

Comment #offtopic.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MihaiUltraS said:

Sami,daca tot ai intrat pe forum,fa ceva cu sv-ul frate ca m-am saturat sa dau examenul de tir de fiecare data cand intru pe sv.

O sa vad despre ce e vorba. O sa iti sau eu licentele si imi cer scuze pentru neplacerile create.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, iulian114 said:

Sami din cate imi aduc eu aminte este prima data care am luat ban si eu cred ca as mai merita o sansa una doar. 

Din cate imi aduc eu aminte ai injurat serverul, respectiv stafful pe grupurile voastre de facebook(am si eu sursele mele), ai intrat cu mai multe conturi pe server si ti-am dat sban de vreo 3 ori pana m-am enervat si ti-am dat rcon ban. Asta din cate imi aduc eu aminte. Mai astept pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

După stilul în care scrieți, îmi e greu să-mi dau seama dacă ați venit „la mișto” cu cererile de unban sau nu. Eu de obicei susțin ca jucătorii banați să primească „a doua șansă”.

Eu sunt pro pentru debanarea ta, cât și a lui Iulian. Dacă există probleme din nou puteți fi banați imediat, simplu și ușor.

Dacă cererile vă vor fi acceptate, luați-o ca pe ultima șansă pe care o primiți. :)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×