Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Muratti

Reclamatie xLeKv.

Recommended Posts

Acum 1 minut, Muratti a spus:

CU CE MANA FACI CU AIA PRIMESTI.. SALL NUMAI BINE! NU MAI INTRU PE SV CA AM PIERDUT TOT! STAI TU SI FATI PLACERILE...CA AM VAZUT CA NU MAI INCAPI DE MINE BAFTA!

 

Adica o sa primesc nu mai bine, mersi.Du-te tare, server-ul nu are nevoie de copii d-astia ca tine.Nu te-ai certat cu nimeni pentru ca toti erau copii si cand erau admini on tu injurai, am venit eu care sunt mai aspru in legatura cu asta, pentru ca am intalnit copii pe server de 10 ani care ma intrebau de inseamna unele injuraturi(spuse de altii, ca daca nu specific, iar incepi).Eu imi fac treaba pe care o am de facut, nu-ti convine cum administrez, salut.

Chiar acum, Muratti a spus:

IN 150 DE ORE PE SV... NU M'AM CERTAT CU NIMENI PANA AI APARUT TU MARELE MOSTENITOR.... VAI DE CAPUL TAU .. 

 

150h facute stand afk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce doamne e aici? O reclamatie se face cu dovezi... Si daca e un administrator pe server, iar tu ai grad mai mic ca el se presupune ca il lasi sa isi faca treaba. Exceptie cand e afk. Nu are rost sa va certati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, n-o fi Lekv cel mai sfânt om, poate fi și „miștocar” uneori, dar în general e un om bun(a mai crescut și văd că a început să-și schimbe atitudinea, îl felicit pentru asta). Trebuie să ai dovezi ca să faci o reclamație.

:contra:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LeKv e putin (foarte mult) aspru, dar, totusi, isi face treaba... Oricum, nu se merita sa ne  mai certam, iar, de banuri aiurea, nu prea l-am vazut pe LeKv dand ban aiurea... Pe server este altcineva care da ban aiurea, nu este important cine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×