Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Hellt

[Sugestie] [DT]Hellt

Recommended Posts

Nickname: [DT]Hellt

Idea ta: un sistem de radio custom si un playlist la radio custom

Descriere: sa putem sa punem ce muzica vrem si playlistul sa nu le luam mereu si sa se salveze si luam de acolo ce ascultam mereu

 

Edited by Hellt

Share this post


Link to post
Share on other sites

:]] Mi-ai mai zis asta o data si am zis ca da, nu era necesar sa postezi si aici. 

Ti-am zis ca la viitoarea versiune, inca nu am inceput urmatoarea versiune.

 

:acceptat:

Nu inchid topicul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sistemul exista acum, /mp3, dar e cam buguit. Lista de la /radio are deja radiouri bune, dar niciodata nu strica mai multe (de exemplu Digi FM, Radio Deea). Dupa parerea mea, ar trebui sa fie macar 2 radiouri pentru un gen muzical. La dance/club/house este Dance FM deja. Daca se mai baga si Radio Deea(care da si trance) e ok. Poate o sa fac maine o lista cu radiouri + link-uri.

Apropo, trebuie inlocuit link-ul de la Virgin Radio. Deocamdata se aude Vibe FM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Liberty said:

Sistemul exista acum, /mp3, dar e cam buguit. Lista de la /radio are deja radiouri bune, dar niciodata nu strica mai multe (de exemplu Digi FM, Radio Deea). Dupa parerea mea, ar trebui sa fie macar 2 radiouri pentru un gen muzical. La dance/club/house este Dance FM deja. Daca se mai baga si Radio Deea(care da si trance) e ok. Poate o sa fac maine o lista cu radiouri + link-uri.

Apropo, trebuie inlocuit link-ul de la Virgin Radio. Deocamdata se aude Vibe FM.

:topicclosed:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×