Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
[]7DayS_=]

[Player Report] SORIN_FCD

Recommended Posts

Nickname-ul tau: (numele tau in server)[]7DayS_=]
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat)SORIN_FCD
Motiv: (spune in cuvinte de ce raportezi acest jucator)Afk in capturarea gangului.
Dovezi: (pune o poza sau mai multe cu dovezile aduse):http://imgur.com/a/plTFv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta înseamnă sa fi un post hunter.

Am revenit după câteva secunde ca în acel moment mă uitam pe harta.Acuzarea vrea să primesc ban și demote.Ei bine eu sunt de acord că de când sunt admin m-am săturat când intru pe server să mă tot împiedic de cate un post hunter.De când am primit admin m-am auto intitulat Regele Posturilor fiindcă mi s-au făcut posturi cu grămada.In încheiere cer demote și ban ca rezultat al acestui post fiindcă eu unul m-am săturat de tipul ăsta de persoane care se încălzesc cu posturile făcute celorlalți.:pro:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 22 ore, SORIN_FCD a spus:

In încheiere cer demote și ban ca rezultat al acestui post fiindcă eu unul m-am săturat de tipul ăsta de persoane care se încălzesc cu posturile făcute celorlalți.

Familia lui WEEK :)  

 Ma , ce aveti cu Sorin , poate a avut si el treaba , cat era afk puteati lua gangul la loc.

Si mie mi s-a intamplat asa si nu am primit report sau ceva , capturam o baza si m-a trimis mama la magazin , si , na , am stat AFK .

Si eu am avut in baza playeri rivali care erau AFK si nu ma plang , si nici nu i-am banat sau ceva.

+ ca din cate vad in poza , la al 2-lea alineat abuzezi de /s si /l . Na , ca si tu meriti ban.

Edited by CiprianCiprian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×