Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sami

[Sugestie]Raport administratori

Recommended Posts

Hmm... sa spunem ca daca nu iti place sugestia poti da un contra, nu e nevoie sa spui ca e un cacat. Ma rog

Edited by AlcapoNe

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nu poti sa obligi pe nimeni sa stea un anumit timp pe server, fiecare sta cat poate ( asta nu inseamna ca intrii doar sa pari activ, stai 5 minute si iesi ).

Se vorbeste ca intri si stai minim 3 ore .. in care sa reolvi x rapoarte. Pai si daca in perioada asta in care ai intrat ,, nu sunt hackeri , nu sunt rapoarte sau mai stiu eu ce .. ce faci ?

 

 

Cel mai bine e asa ...  fara obligatii .. la limita bunului simt, fiecare intra cand poate, rezolva cand poate. Sa impui unei persoane sa intre pentru 3 ore spre exemplu, pe zi e cam depasit.. parerea mea. 

Fiecare avem viata personala, fiecare avem probleme ..fiecare avem timp liber cat si timp care il ocupam prin munca, studii sau alte chestii. Astazi pot sa intru pe server, dar maine spre exemplu .. vin de la munca la 6 dar se iveste ca trebuie sa vina la 7 niste musafiri. Deci, e clar ca nu o sa pot intra in acea zi  pe server.( doar un exemplu ). Pe de alta parte trebuie sa fi mai mult decat dependent incat sa dai la o parte viata personala si sa acorzi atentie unui joc :))

Fara sa o intind prea mult sublinuiez ce am spus mai sus.. 

Nu are rost sa ceri cuiva sa intre intr-o anumita zi , sau intr un anumit interval de timp sa faca un lucru doar pentru ca trebuie , ca din obligatie.  Fiecare intra cand poate si face ce poate sa ajute. Daca tu personal @AlcapoNe in perioada asta ai mai mult timp liber si doresti ca altii sa isi ocupe timpul in acelasi mod ..cam imposibil, fiecare avem vieti diferite.

 

Multumim pentru sugestie, dar zic NU.

 

Acum 8 ore, BlackEagle. a spus:

Eww, i stepped in shit. 

Oh no, this is your suggestion.

Tu ce ai patit ?  :/

 

Edited by blacklife
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×