Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sami

[Sugestie]Raport administratori

Recommended Posts

Nume pe server: Sami

Varsta: 15 ani

Sugestia: Sa se adauge un raport la administratori. De exemplu, sa fie necesar sa stai 3 ore on pe server. Alta sugestie ar fi sa stai 3 ore on pe server, sa rezolvi x rapoarte si sa ai y punte de administrator.

Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta?: Multi administratori intra si stau afk sau intra si ies peste 10 minute(nu ii judec, probabil au si ei probleme. Nu zic ca trebuie sa iti dedici toata ziua samp-ului), probabil ca asa ar incerca sa ramana printre administratori(daca nu rezolvi timp de 5-6 zile(5-6 ori) raportul sa iei -1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: pentru faza cu orele. Insa pentru cea cu reporturi :contra: Rareori sunt reporturi, in majoritatea timpului lumea scrie pe chat daca are vreo problema.

Edited by Glyph

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Glyph said:

:pro: pentru faza cu orele. Insa pentru cea cu reporturi :contra: Rareori sunt reporturi, in majoritatea timpului lumea scrie pe chat daca are vreo problema.

Aia ziceam si eu... sa fie necesar sa ai 3 ore on pe zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra:   eu incerc sa intru cat mai des posivil ,   intru aproape mereu cand am timp liber .

faptul cu report   ,  multi folosesc numai sa chieme cineva care sa i ajute ad exemplu 

name:Tzanca | reason: vreau alt job     sau. 
name: Mau |reason: block
   

 

 

    si mai ales ca daca dai /reports sa vezi reporturile nu le poti vedea pentru ca arata numai primul report .  poate asta ar fii o sugestie , dar mi se pare mai mult bug.

sau cei mai tari sunt aia cu " admin! vino la mine" , dai port la el " cum iau un camion?"   

Edited by mengeke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem admini care nu intra cu saptamanile, adminii care nu pot intra sa anunte ca nu-i nimeni obligat sa stea mereu on si nici cum am mai vazut in niste conversatii ca "nu sunt sclavul serverului sa intre cand vrea el"..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×