Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Alex Ionut

[Report player] [IS]IceD.

Recommended Posts

Nickname-ul tau: (numele tau in server) AllEeXx
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat)[IS]IceD
Motiv: (spune in cuvinte de ce raportezi acest jucator)Fly cu caracterul,nu l-am putut prinde cand zbura insa a venit in baza noastra si a zburat acolo dupa care a zis:Ups
Dovezi: (pune o poza sau mai multe cu dovezile aduse)http://imgur.com/a/N7Y3p Nu e o dovada,insa acolo in baza noastra a venit zburand

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar cand sorin vinea cu flycar pana in baza si ma omora? asta nu ai vrut sa intelegi cand ti-am zis, dar tu nu ai ascultat si m-ai raportat, daca accest raport se ia in considerare, voi face si eu lui SORIN_FCD, si pe tn cu orice chestie mica te voi arde, si o da, exista sa dau din greseala pe taste, sau dau din reflex, nu am mai jucat samp de vreo 2 saptamani, se poate intampla, nu trb sa exagerezi direct cu report, dar na, decizia ta.

#edit: nu inteleg ce vrei tu sa spui cu poza aia, te-ai pus pe masina si eu am dat h sa te dau jos, vrei sa iau ban pt asta? :)))

Edited by IceD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 10 minute, IceD. a spus:

dar cand sorin vinea cu flycar pana in baza si ma omora? asta nu ai vrut sa intelegi cand ti-am zis, dar tu nu ai ascultat si m-ai raportat, daca accest raport se ia in considerare, voi face si eu lui SORIN_FCD, si pe tn cu orice chestie mica te voi arde, si o da, exista sa dau din greseala pe taste, sau dau din reflex, nu am mai jucat samp de vreo 2 saptamani, se poate intampla, nu trb sa exagerezi direct cu report, dar na, decizia ta.

#edit: nu inteleg ce vrei tu sa spui cu poza aia, te-ai pus pe masina si eu am dat h sa te dau jos, vrei sa iau ban pt asta? :)))

Nu e nevoie man,citește răspunsul meu la reportul făcut mie

PS:Îmi place cat de ușor dai vina pe mine

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, PingujoacaYT a spus:

:contra:

1.La fel a facut si sorin cu flycar in baza.

2.Nu prea cred ca asta e un motiv de demote sau ban.

 

La fel și tu.Citeste răspunsul meu la raportul făcut mie și îmi place enorm cat de ușor aruncați vina pe mine

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 minute, SORIN_FCD a spus:

Nu e nevoie man,citește răspunsul meu la reportul făcut mie

PS:Îmi place cat de ușor dai vina pe mine

eu nu mint, si stii si tu asta, nu trb sa te scoti asa rpd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chiar acum, IceD. a spus:

eu nu mint, si stii si tu asta, nu trb sa te scoti asa rpd.

 

Sa mă scot?SA MA SCOT? 

Nu vezi că îmi dau demisia în public? M-am săturat pur și simplu.Bafta in continuare cu adminul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, PingujoacaYT a spus:

Eu nu vreau sa primesti nimic dar s-a vazut ca ai fost afk.

 

Pe pauza sa ma uit pe harta* și am revenit la 3 secunde dar nu contează asta fiindcă eu sincer m-am săturat.Daca post hunterii nu mă vor atunci nu mă vor mai vedea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 9 ore, SORIN_FCD a spus:

Pe pauza sa ma uit pe harta* și am revenit la 3 secunde dar nu contează asta fiindcă eu sincer m-am săturat.Daca post hunterii nu mă vor atunci nu mă vor mai vedea.

esti ridicol, eu nu am zis ca ai stat afk, eu am zis ca intri cu flycar pana in baza la capture, si tu te-ai scos rpd "ca aruncam vina pe tn" daca esti vinovat nu trb sa fac mare tam tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

                                                      Baieti , calmati-va !!

 #1 Alex , din cate am vazut esti cam incapatanat si nu ai un limbaj corespunzator,stiu ca ai mai fost ADMIN pe IS si poate esti si cam gelos[fara suparare]

#2 Daca vrei ca reportul sa fie acceptat fa rost de dovezi , vorbe goale,nu te crede nimeni.

#3 Daca chiar s-a intamplat asa,IceD , ai grija !

#4 Nu mai dati incontinu REPLY!

#5 NU VA MAI CERTATI , IGNORATI CE SPUNE ALTUL DESPRE VOI! [cel putin asa fac eu ]

#6 Din cate vad ADMINII serverului IS [nu ma refer la OWNERI] in loc sa se ajute unii pe altii sa ingrijeasca sv, ei isi fac reporturi unii la altii!!

                                    Am pus culorile in functie cat cred eu ca e de grav 

ALBASTRU = mediu  

ROSU = GRAV

GOLD = atentionare

VERDE = DELOC GRAV [nu am pus , adica rau]

ROSU INCHIS = FOARTE GRAV !!

 

Edited by CiprianCiprian
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×