Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

FreeDooM

[Report jucator] Dakatax

Recommended Posts

1 hour ago, SORIN_FCD said:

1.Mai ușor cu comentariile despre comunitate fiindcă nu ai stat tu 250 de ore pe server ca sa îți permiți să faci astfel de comentarii jignitoare și dacă vrei o poți lua și drept o amenințare fiindcă mă scoate din sărite sa vad că vine unul și începe să își bată joc de munca atâtor persoane care au stat sute de ore ca să facă serverul un loc în care sa te poți simți bine

2.Viața se reîncărca fiindcă funcția care nu permite ca membrii de gang sa se omoare intre ei este asemănător cu /vgod

3.Nimeni nu te-a pus să stai in baza sa o aperi.Nu îmi poți spune mie că dacă ai fi plecat din baza s-ar fi ținut după tine sa te omoare până ieși de pe server

4.Eu cred că m-ai mult ai făcut acest post fiindcă dakatax a venit cu cineva și foloseau toate avantajele pe care le-au avut fiind mai buni decât tine fiindcă dacă era gangul tau in locul lor atunci nu mai făceai post că ti-a reumplut careva viața în timpul luptei

 

Salut, va las cu comunitatea voastra, jucati cum va place. Daca pur si simplu nu puteti intelege sau nu vreti sa intelegeti n-am de ce sa ma mai zbat. N-am venit aici sa fac rau sau ceva, decat am vazut niste lucruri care pot fi imbunatatite. Si pot sa-ti spun 100 % ca daca facea cineva din gang-ul meu asta si eu stiam i-as fi raportat pe toti care o faceau. Este un abuz si cu asta basta, script-ul asta nu e menit sa-ti aduca tie avantaj in lupta, el a fost facut initial ca sa nu poata un membru sa-si omoare colegul, nu un inamic....din punctul meu este abuz. Inca o data, n-am venit aici cu gandul sa fac rau, dar nu mai am server pe care sa ma distrez atunci cand intru si asta parea sa fie un inceput bun, dar cu playeri asa cancerosi ca tine si dakatax si ala de a dat contra fara sa dea un argument valid n-am de ce sa mai raman, nu exista viitor cu cancerosi ca voi. Faceti cum vreti, jucati cum va place.

 

Si cu asta imi iau ramas bun. Salut !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 ore, SORIN_FCD a spus:

1.Mai ușor cu comentariile despre comunitate fiindcă nu ai stat tu 250 de ore pe server ca sa îți permiți să faci astfel de comentarii jignitoare și dacă vrei o poți lua și drept o amenințare fiindcă mă scoate din sărite sa vad că vine unul și începe să își bată joc de munca atâtor persoane care au stat sute de ore ca să facă serverul un loc în care sa te poți simți bine

2.Viața se reîncărca fiindcă funcția care nu permite ca membrii de gang sa se omoare intre ei este asemănător cu /vgod

3.Nimeni nu te-a pus să stai in baza sa o aperi.Nu îmi poți spune mie că dacă ai fi plecat din baza s-ar fi ținut după tine sa te omoare până ieși de pe server

4.Eu cred că m-ai mult ai făcut acest post fiindcă dakatax a venit cu cineva și foloseau toate avantajele pe care le-au avut fiind mai buni decât tine fiindcă dacă era gangul tau in locul lor atunci nu mai făceai post că ti-a reumplut careva viața în timpul luptei

Adevărat.Si , de ce nu faci și tu așa, in loc sa te oftici, puteai să chemi un membru al gangului tău să te ajute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×