Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sebastian

Cerere admin Sebi_men

Recommended Posts

Nume de pe server : Sebi_men

Varsta: 13

De cand joci Samp? : O luna si am 170 de ore jucate 

Dece vrei sa fi Admin? : Vreau sa fiu Admin pentru ca e smecher si as ajuta cat mai mult playeri care imi cer ajutorul si nu pot doar cu vipul si as da si ban la cei care au hack 

Primele 5 cifre ale contului numeric (CNP) : -

Ai mai fost Admin? nu dar as vrea 

Cunosti comenzile de admin? : /ban , /respawnall , /givecar , /ipban , /jail , /ann , /crash , /kick , /sban , /bonus , /repairall .

level admin : 1

Donatie: 0 

Nu am donat pentru ca nu am bani dar poate spre viitor daca o sa am bani donez mie imi place mult serverul vostru cand intru pe samp nu intru pe alt server nu imi plac celelante dar asta e foarte fain si sunt si foarte activ acum cum credeti voi daca ati vrea sa ma bagati junior admin ar fi super daca vreti fac grup  pe faceebock  si fac reclama la server ca sa intre cati mai multi jucatori. ;) 

Mult succes cu serverul :) 

 

Edited by Sebastian

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Sebastian said:

:pro:

Iti dai singur pro? That is so funny :)):)):)):)):)) Avand in vedere ce ai facut ieri, abuzand de vip... :contra: , si unul mare.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 06.09.2017 la 11:33, Sami a spus:

Iti dai singur pro? That is so funny :)):)):)):)):)) Avand in vedere ce ai facut ieri, abuzand de vip... :contra: , si unul mare.

Ba nu am știut aia a fost prima dată când am făcut și nu am știu nu se va mai repeta "abuz de vip" pentru că acum știu!

Edited by Sebastian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×