Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Muratti

Reclamatie xLeKv.

Recommended Posts

Numele tau pe server: Muratti
    Numele jucatorului raportat: xLeKv.
    Problema:mistouri de playeri, mute fara motive, ban'uri aiurea, + altele
    Dovezi/alte specificatii: momentan nu... dar cred ca o sa fie.
    

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu esti singurul care e impotriva mea, toti sunt prieteni cu mine si nu au nimic cu mine.Totul a inceput de cand m-ai intrebat de unde am admin, eu ti-am zis ca de la blacklife, dupa m-ai intrebat daca am donat, iar dupa ai inceput sa te revolti ca eu am primit fara.Tu impreuna cu AndreiYTMicha, v-ati aliat si credeti ca o sa va mearga.Eu nu am 10 ani sa iti suport tie fitele si toate gesturile pe care le ai pe server, tu iti convine, schimba server-ul.Eu nu am nimic cu tine, sunt prieten cu toti si va ajut cu ce pot, daca tu nu intelegi si iti bati joc de mine si nu iti pasa de vorbele mele si eu fac la fel

Dovada: http://www.girlshare.ro/3489889299.6

Sa ai o zi buna.

 

EDIT:Eu iti dau mute, tu iti dai unmute, iar injuri.Apoi insulti si alti playeri, pe langa mine.Ma injuri si iesi, eu nu stiu cine a iesit prost in toata aceasta ecuatie, dar ma tem ca tu, nu ai niciun argument fundat.

Edited by xLeKv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE CAND AI VENIT TU PE SV ASTA NUMAI PROBLEME MI'AI FACUT EU NU AM VOIE SA DAU MUTE LA UN PLAYER FIINDCA ESTI TU ONLINE...

DE UNDE AI INVENTAT CHESTIA ASTA ? 

UNDE SCRIE CA NU AM VOIE SA DAU MUTE CAND UN ADMIN ESTE ONLINE ?

TI'E CIUDA CA NU ASCULT DE TINE ?

NU STII SA TE COMPORTI CA UN ADMIN.

SI NU M'AM PUS CU ANDREY IMPOTRIVA TA,,NU AM NEVOIE DE ALTII SA MA AJUTE SA ITI ZIC NISTE VORBE STAI LINISTIT..... RAMAI PE SV CA IES EU... ASA NU MAI AI NICIO PROBLEMA CU PLAYERII... DAR O SA REGRETI CANDVA ;) BAFTA!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, Muratti a spus:

DE CAND AI VENIT TU PE SV ASTA NUMAI PROBLEME MI'AI FACUT EU NU AM VOIE SA DAU MUTE LA UN PLAYER FIINDCA ESTI TU ONLINE...

DE UNDE AI INVENTAT CHESTIA ASTA ? 

UNDE SCRIE CA NU AM VOIE SA DAU MUTE CAND UN ADMIN ESTE ONLINE ?

TI'E CIUDA CA NU ASCULT DE TINE ?

NU STII SA TE COMPORTI CA UN ADMIN.

SI NU M'AM PUS CU ANDREY IMPOTRIVA TA,,NU AM NEVOIE DE ALTII SA MA AJUTE SA ITI ZIC NISTE VORBE STAI LINISTIT..... RAMAI PE SV CA IES EU... ASA NU MAI AI NICIO PROBLEMA CU PLAYERII... DAR O SA REGRETI CANDVA ;) BAFTA!

 

Tu ai o problema mare, cand sunt on stai afk o gramada, daca eu ma pun pe un player, nu te baga peste mine, eu nu ma bag peste tine cand faci ceva.Nu stiu sa ma comport ca un admin, corect, de asta am.Ti-am zis eu ca nu ai voie?Da frate, dar nu te baga peste player-ul meu care zice dracu si tu ii da-i mute, eu l-am avertizat printr-un citat, nu trebuie sa-i dai tu mute.De cand am venit eu pe server?Mai copile, cand stiam eu de server-ul asta tu te jucai cu ponei, stai potol in banca ta, fa-ti treaba si nu mai cauta atentie pe server si nu o mai fa pe a tot stiutorul, ca nu esti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU SUNT SINGURUL PLAYER CE O SA ITI FACA RECLAMATIE... PANA AKM NU AM DERANJAT PE NIMENI..DE CAND AI INTRAT TU PE SV ASTA M'AI LUAT TOT TIMPUL LA MISTO.... SI DE CE TOT IMI ZICI CA EU NU SUNT PLAYER?   AM CUMVA ADMIN SI NU STIU? AKM NU MAI AI POZE?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CU CE MANA FACI CU AIA PRIMESTI.. SALL NUMAI BINE! NU MAI INTRU PE SV CA AM PIERDUT TOT! STAI TU SI FATI PLACERILE...CA AM VAZUT CA NU MAI INCAPI DE MINE BAFTA!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 minute, Muratti a spus:

NU SUNT SINGURUL PLAYER CE O SA ITI FACA RECLAMATIE... PANA AKM NU AM DERANJAT PE NIMENI..DE CAND AI INTRAT TU PE SV ASTA M'AI LUAT TOT TIMPUL LA MISTO.... SI DE CE TOT IMI ZICI CA EU NU SUNT PLAYER?   AM CUMVA ADMIN SI NU STIU? AKM NU MAI AI POZE?

 

Corect, eu le astept, sa curgaaaaa.Toti playerii imi multumesc ca-i ajut, nu mai tu esti ala contra, ca na, nu ai admin.Tocmai tu ai spus, ca pentru mine nu esti admin, asa nici tu nu esti player.Se poate verifica chat-log-ul.

Acum 1 minut, Muratti a spus:

CUM DE VORBESTI ASA FRUMOS AKM ?AAA AM UITAT SUNTEM PE FORUM ;) 

 

Asa am vorbit mereu, ca ti-am zis mars, e partea a 2-a, nu te mai suport.Daca vorbeai frumos cu mine si eu o faceam la fel, dar daca tu ma injuri, eu ce pot face, zi mersi ca nu mi-am dat drumul la vocabularul meu cel bogat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×