Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
capitanulburcea

[Reclamatie abuz] FlasH

Recommended Posts

Numele tau pe server: capitanulburcea / capitanulburcea1

Numele jucatorului raportat: FlasH

Problema: Primesc mute aiurea de la el, nu inteleg de ce am primit mute 5000 de minute ca i-am raspuns aluia "ce vrei copile", serios, 5000 de minute? 

Apoi sustine ca am hack, pune si mie filmarea cand foloseam hack-ul te rog ca apoi se vede in poze ca mi-ai dat vreo 20 de get-uri aiurea.

Am intrat pe alt cont sa il intreb de ce mi-a dat mute si de ce abuzeaza (prima si pen-ultima poza) si imi da iarasi slap aiurea si mute :/

Sper sa fii sanctionat, faci serverul de ras. Succes.

Dovezi/alte specificatii: http://imgur.com/a/1N5ZE

Edited by capitanulburcea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha... ce zic eu? Unii care ajung la putere se cred superiori fata de playeri. Propun sa iei demote, ca respectivul player are/nu are hack. Nu se da mute 500/5000 minute si, deasemenea, nu se da get in exces.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 oră, AlcapoNe a spus:

Aha... ce zic eu? Unii care ajung la putere se cred superiori fata de playeri. Propun sa iei demote, ca respectivul player are/nu are hack. Nu se da mute 500/5000 minute si, deasemenea, nu se da get in exces.

Nu se da Get decat daca e nevoie neaparat sau jucatorul doreste asta, in alt mod se considera abuz.

Cum de asemenea, nu are  nici o justificare pentru ce a facut, Get de 20 de ori ?? Pentru ce..

 

Cat despre tine Flash, vezi ca e a 2-a oara, a 3-a o sa iti fie cu noroc. Daca inca crezi ca daca ai donat pentru VIP esti imun, ia-ti gandul.

:topicclosed:

Edited by blacklife

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×