Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

FlashGun

Cerere Unban FlashGun

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP) FlashGun
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc): http://imgur.com/SW5rruF
Care este motivul pentru care ai fost banat?: (motivul pentru care ai luat ban) Health Hack
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban): Pai, ma luptam cu astea la gang si am folosit comanda /hp100 si dintr-o data drakatax imi da jail pe motiv ca fac dm+god, iar eu am spus ca nu am level sa activez /god si ca trebuie sa fie un bug ceva, apoi Sonny mi-a dat 3 explode si am vazut surpins ca nu imi scadea viata (va spun sincer ca nu stiu din ce motiv) si am primit rapid BAN. Eu nu folosesc hack-uri, va poate confirma CrystalMD (ne cunoastem de mult). Nici eu nu puteam impusca pe ceilalti jucatori, va poate confirma IceD si Drakatax

PS: Daca vreti sa ma credeti bine, daca nu o sa astept sa treaca perioada de ban, cu toate a fost dat aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am uitat sa mentionez ca la momentul respectuv am incercat sa fac poze, dar am Windows 10 si face probleme cand dau pe f8 spune "Unable to save screenshot", asa ca foloseam tasta Windows (cea de langa ALT) + PrintScreen (cea de langa Scroll Lock) si mi-a facut poza la desktop :S

http://imgur.com/B5XhrP9

 

(Se vede ca eram pe SAMP)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 minute, SORIN_FCD a spus:

Banul a fost acordat pe drept

Daca chiar aveam s0b, tu chiar crezi ca spuneam ca nu am level de /god? Primisem jail, deci in cazul in care aveam vrun hack nu va prindeati. + Ca am mai facut poze pe forum la buguri si chestii (chiar azi), cum crezi am dezactivat bara de s0b, ca nu se poate, din cate stiu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, FlashGun said:

Daca chiar aveam s0b, tu chiar crezi ca spuneam ca nu am level de /god? Primisem jail, deci in cazul in care aveam vrun hack nu va prindeati. + Ca am mai facut poze pe forum la buguri si chestii (chiar azi), cum crezi am dezactivat bara de s0b, ca nu se poate, din cate stiu..

Stai linistit, te cred.

UNBANNED

:tc:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×