Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
DeathWhisper.

[Raport Bug] V.I.P God cand iesi din Gang Zone

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau pe server): SORIN_FCD
Ideea ta: (ideea): Scoaterea /vgod la activarea automata din iesirea din gang zone pt vip 1 si 2
Descriere: (descrierea ideii tale): Pt ca este derutant si cateodata il poti incurca cu /hh iar cei cu vip 1 si 2 nu pot dezactiva /vgod pt ca nu au vip 3 iar acestia fac dm cu /vgod pt ca nu il pot scoate si nu mereu le vezi vipul si le dai jail.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 21.02.2017 at 8:00 PM, CiprianCiprian said:

Da , cand esti la DM ex: /os si ai avut /vgod activat el ramane activat si ai viata la DM!! 

  :pro:

Nu îțirămâne /vgod activat la niciun DM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, EleTr0[X] said:

Nu îțirămâne /vgod activat la niciun DM.

Asa este.

 

On 2/21/2017 at 7:36 PM, SORIN_FCD said:

Nickname: (nickname-ul tau pe server):SORIN_FCD
Ideea ta: (ideea):Scoaterea /vgod la activarea automata din iesirea din gang zone pt vip 1 si 2
Descriere: (descrierea ideii tale):Pt ca este derutant si cateodata il poti incurca cu /hh iar cei cu vip 1 si 2 nu pot dezactiva /vgod pt ca nu au vip 3 iar acestia fac dm cu /vgod pt ca nu il pot scoate si nu mereu le vezi vipul si le dai jail.

Altundeva era acel bug, multumesc pt raportare. S-a rezolvat. Te rog maine cand intri, daca apare iar ma anunti.

Am testat, si la mine merge totul ok, oricum, pentru orice bug, raportati. Ca sa stiu de ele. Multumesc.

 

#EDIT: Apropo, acest lucru nu se poate lua ca o sugestie, este clar un Bug.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, SORIN_FCD said:

Am testat si eu si totul este bine si am creat topicul la sugestii fiindca am crezut ca este pus odata cu sistemul de activare automata

Da. A fost implementat odata cu acel sys. Insa, acest lucru este un bug al acelui sys. Oricum. Multumesc.

 

:rezolvat:

:tc:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×