Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Moroccan

Report admin Ionuț

Recommended Posts

Nickname-ul tau: (numele tau in server) KaiN

Nickname-uljucatorului raportat: (numele jucatorului raportat) Ionut899

Motiv: (spune in cuvinte de ce raportezi acest jucator) Acest admin face diferente dintre un membru al staff ului și un player simplu , daca un membru din staff e înjurat , primește mute , kick , ban. Daca un player simplu este înjurat primește decât warn , de ce se creează aceste tabere ? Doar pentrucă un jucător simplu nu se poate apăra singur ? De ce te crezi mai presus că un player simplu ? Din motive că ai susținerea celorlalți admini precum că staff ul e ceva mai " frumos" decât playerii simpli  ? Îți dai seama că fără playerii simpli nu ar fi existat acest sv ? Chiar daca exista , jucai doar tu și adminii .

Dovezi: (pune o poza sau mai multe cu dovezile aduse)http://imgur.com/XfhHcBR

http://imgur.com/kgJzSaW

Propun sa i se de-a o avertizare sau down pentru a se potoli pe viitor , daca se da o avertizare pe viitor direct demote 0 :)

Daca era un player simplu înjurat , sigur nu dădea ban . Cine te crezi tu ? Player cu accese ?

No hai Cristina sa vedem ce sancțiune primește asta acum :))

 

Țin să menționez că am ceizele mele din anumite motive , sunt persoane pe care le respect și doar pentru ele mai joc aici. Ele fiind Black , Cristina , baxo , krampus și mulți alți playeri care nu știu de "HITLER" =))

Atât am avut de zis , o seara plăcută :v

 

EDIT. Cristina , văd că la multe posturi dai respins și tc direct , daca și aici dai respins vreau sa îți lași macar o părere sau sa comentezi de ce dai respins =))

Chiar sunt curios de răspuns :v

Edited by Moroccan
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iubesc reporturile de asta dau denied :v.

No deci... urat ionute... ce facem aici .. diferente ? XD 

Demoted 1 level. Usor, vi se urca la capusor. 

 

#EDIT: Nu mai ai ban din cate vad, prostie de ban oricum, daca e ceva da-mi un PM sau lui BlackEagle.

 

:acceptat:

:topicclosed:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×