Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
ilie1234

sugestii

Recommended Posts

Nume pe servar: ilie1234

 virsta:16

sugestia:::sugestia mea este ca adminii sa nu mai dea repair sau nitro sau fuel...ca pentru toate astea sunt lucruri pa harta pentru repair si nitro este chiita rosie...pentru fuel sunt benzinarii cite vreii....daca adminii ar da asa cui i se cuvine de toate...detinatorii de benzinarii sunt degeaba....ca de exemplu azi cind ma jucam un jucator a cerut sa i se repare masina....si eu daca am vip 2 sunt dator sa ajut playerii...si meam dat port la el si cind acolo la el esea putin fum din motor....iam reparat misina si iam pus dece nu sa apropiat el de o chieie sa repare masina...si el mea spus ca nu vre sa dea bani...da sa dai 3k pentru numa un repair eu as jice cai normal....chiar daca un admin sa ajute acel player trebuie sa dea  port la acel player si sa se asigure ca acel player are nevoie de reparatii si fuel..

cu ce sar pute sa ajute acesta sugestie...e sa respentam mai bine regurile si ca alti playeri sa nu profite de prezenta unui admin pe servar....daca are novoie de reparatii sa se duca sa se repare...are nevoie de fuel sa plece la cea mai apropiata benzinarie si sa se alimenteze...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

am uitat sa mai adaug ceva.....plus cind intra un admin pe servar toti jucatorii pe el ca da repair da nos da fuel schimba vremea nu pe asta pe cealalta...sau dami masina si tot asa....si adminul acela nu poate sa se joace si el normal...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sugestia asta e foarte buna,nu stiu de cand a inceput treaba asta sa se de-a repair la comanda unui player,eu de cand am fost admin nu era asa,aveau /fix service mecanic etc acuma nu stiu dc tot le dai repair.... generatia din ziua de azi

 

in plus rog toti adminii sa nu mai dati repariall cand intrati pe sv chiar daca zice un player repara si tu masina

cel mai bine ar fi de acum incolo lasatii pe ei sa isi repare masinile,bagati comanda /fix sa isi repare masinile cu 3k tot aia e sau sa fuga la service problema lor mult succes si sper ca am fost de folos ( vechiul Mr.Madalyn pentru cei care ma mai stiu )

Edited by Mr.Madalyn
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia asta e nu stiu cum sa-ti spun prietene... nefolositoare. O sa discut cu adminii in aceasta privinta, dar cred ca au si ei bunul simt. Sunt intr-adevar cativa care exagereaza, se simt ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i think you are not. take a look at your request...and your serial doesn't exist.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×