Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
pablodaniel

reclamatie ilie1234

Recommended Posts

Nu am inceput mult sa joc , dar ilie e singurul din toti playerii care imi provoaca daune in mod repetat cu tot felul de "tertipuri" pentru a face rau 

1. era mafie si a tras in camionul meu pana a luat foc desi nu era cu incarcatura pt el

2. era politist si a aruncat cu explozibil in camioneta , apoi a aruncat-o in aer

3. aveam tirul fara benzina......ca politiist s-a asezat in fata tirului si a inceput sa il impinga cu spatele...... a scris pursuit si m-a trimis la puscarie

4. abia mi-am luat licenta ADR si am vrut sa incerc transportul de aur. am lasat tirul oprit la Baja si am plecat din fata monitorului vreo 20 min......... probabil a aparut ilie , m-a somat fara sa imi ia stelele... am revenit ...am vazut ca ilie a amendat alti jucatori si apoi s-a teleportat la mine .....am vazut o lumina albastra pe harta in spatele meu ...am oprit si il vad pe ilie ca alearga pe jos si cand sare in tir sau ce face, ...direct mission failed si la inchisoare

 

pentru ura fatisa fata de mine si jocul imoral in joc  cer ca ilie sa fie blocat si sa dea despagubiri in valoare de 5 m $ si sa nu mai aiba tupeu sa ma vorbeasca de rau ca am lag sau mai stiu eu ce este independent de vointa mea .........

acum a fost si jacob cand a recunoscut ilie ca s-a teleportat ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×