Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Cocaina

[Report admin] DeathWhisper.

Recommended Posts

Nickname-ul tau: (numele tau in server): Cocaina 
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat): DeathWhisper.
Motiv: (spune in cuvinte de ce raportezi acest jucator): Pai l am  chemat pe  prietenul meu " Amfetamin " sa ine jucam pe IS. Dupa care el imi zice ca a primit ban 7 zile , am intrat pe server si am jucat vreo 5 minute dupa care primesc mesaj de la " Amfetamin " sa imi schimb numele in " Cocaina " sa vad ce o sa se intample . Dupa aprox 2-3 minute primesc ban cu reason :" Ban evade " Pe bune frate ? Eri am fost aman2 on pe server a vazut si black .......nu am facut nici un ban evade . Esti cretin omule , viziteaza un medic ceva 
Dovezi: (pune o poza sau mai multe cu dovezile aduse): sss.png

As vrea ca adminul sa fie sanctionat. O zi buna !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Se vede ca aveti acelasi ip deci e o confuzie usor de facut.Poti crede ce vrei.

Asta inseamna ca esti fara pic de minte si experienta pentru ca un om normal la cap nu da direct BAN. Dar se informeaza cu ceea ce trebuie . Si nu te ai gandit ca poate a intrat el la mine pe pc ?
"Aveti aceleasi ip-uri" Cum sa ai aceleasi ip-uri la dista bai omule ? Mai ai de invatat xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa intre bre el la tine pe pc? Explica-mi si mie, ca nu inteleg, sunt mai idioata asa.

Deci voi doi impartiti acelas ip, el primise ban din "x" motiv. Apoi tu te loghezi pe server cu acelas ip. La ce te astepti?

Tu vezi cate conturi sunt inregistrate cu acelas ip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am impresia ca nu stiti ce e un aka =))
Hai sa va explic eu daca nu stiti voi :D
Te gandesti ca daca ai ip dinamic ( se schimba ip-ul peste noapte ) si azi exemplu am intrat cu numele " castravete " de pe ip-ul xx.xx.xx.xx si maine ip-ul meu e yy.yy.yy.yy iar cand dau /newname de pe numele " Castravete " cu ip-ul yy.yy.yy.yy la mine in aka se mai adauga un nume , nu un cont. NUME sa va fie clar .

Legat de 
 

Quote

Cum sa intre bre el la tine pe pc

Suntem foarte aproape unu de celalant, nu conteaza mai multe.
 

Quote

Deci voi doi impartiti acelas ip, el primise ban din "x" motiv. Apoi tu te loghezi pe server cu acelas ip. La ce te astepti?

El primise ban pe alt ip , ai vazut reclamatia lui inainte sa comentezi aiurea ? Adminul asta a dat ban pentru ca a vazut numele lui la mine in aka.

Quote

Tu vezi cate conturi sunt inregistrate cu acelas ip?

Ca sa vezi daca chiar toate acele nume sunt inregistrare , incerca si tu /oaka Nume sau incerca sa intri tu cu numele " Marabol " pe sa:mp sa vezi daca iti apare caseta de logare sau de inregistrare.
Atat am avut de zis, sper sa se inteleaga chestia cu aka!

Edited by Cocaina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, tu ori esti prost, ori esti prost.( credite aduse Cristinei).

Nu te mai da stiutor de asa ceva ca esti pe langa situaite.

Daca ai ip dinamic, clasa de ip nu se schimba niciodata. Nu exista ip dinamic gen : xxx.xxxx.xxxx.xxxx, iar maine ip-ul tau sa fie yyy.yyyy.yyyy.yyyy.yyy. Ip-ul tau maine va fi xxx.xxx.xxxx.xxx.yy. Iar poimaine va fi xxx.xxx.xxx.xxx.zz. 

Deci abtine-te de la explicatii eronate, bazate pe imaginatia ta.

Doar daca impartiti amandoi acelas router este posibil sa aveti acelas ip, in rest, du-te cu povestile astea la bibleoteca, unde sa vand ghiduri pentru "cum sa fii hacker".

Cand ai sa inveti ce inseamna cifrele alea din ip-ul tau, atunci ai dreptul sa te contrazici cu mine.

Edited by Lonix
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cocaina Unbanned 

Si in legatura cu reclamatia.. mutati-va pe prima. 

@Lonix el s-a referit ca Amfetamin a fost la el acasa la pc ul sau si de acolo a intrat pe IS si de aceia .. il are la aka.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 12.08.2017 la 19:43, BlackEagle. a spus:

Cocaina Unbanned 

Si in legatura cu reclamatia.. mutati-va pe prima. 

@Lonix el s-a referit ca Amfetamin a fost la el acasa la pc ul sau si de acolo a intrat pe IS si de aceia .. il are la aka.

Tu du-te si freacati-o in nisip, si nu mai inchide topicuri ca asa ti se scoala tie. Are multe conturi la aka, si sunt curioasa care-i explicatia.

Astept raspunsul lui, nu al tau.

 

Avand in vedere ca autorul topicului a adormit, (de tot sper) se poate inchide topicul.

Edited by Lonix
Update.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×