Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Namol

[MAP] ShortBlueSide Industrial

Recommended Posts

Salut! Am facut si eu o mapa pentru, bine proiectul il incepusem mai demult, dar l-am abandonat.

Video:

Bucata de la 0:56 o sa fie lipita de cea de la 1:45, intr-un loc unde o sa fac o intersectie care o sa mai duca in doua locuri, ma gandesc sa leg de LongSide sau cum se numea acea zona si sa fac un port
Pe bucata de la 1:29 o sa mergi spre un Spawn pentru truckeri (gen: LVA Depot)

La bucata de la 1:38 o sa fac un mic orasel cu cateva casute si cateva biz-uri, iar putin mai departe de orasel sa fac un oras, gen Death Valley.

Astept pareri si sugestii.

Varsta: 15 ani
Durata: Cateva luni daca se pune ca l-am abandonat, daca nu, atunci 3 zile.

Experienta in mapping: 6 luni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce sa spun cu drumurile alea de intrare... Mapa mi se pare ceva cam goala, pe drumurile alea probabil ca o sa-ti rupi tirul... sunt unele obiecte care nu-si au rostul. Mai ai mult de lucru, dar din cauza "intreruperii" sa spunem ca pare destul de ok.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drumul este atat de lung pana acolo ca sa nu ajunga peste LongSide fiindca este in zona aia, stiu ca avusesem o disputa cu Jaycee pe tema asta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapă trebuie să pară cât mai reală posibil ! Este foarte lucrată dar nu respectă realitatea şi nimeni nu va putea merge cu tirul ! Dar îmi place că este lucrată , mai lucrează dar să pară cât mai reală !

Edited by Applly

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×