Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
_Denisthedude_

[Prezentare] _Denisthedude_

Recommended Posts

Cred ca va intrebatii de ce fac prezentare chiar daca am fost deja in comunitate de ceva timp [nu zic ca sunt de foarte mult, dar eh...], dar daca tot sunt si eu aicii, as vrea sa stitii si voii maii multe despre mine, sa nu fiu un om invizibil.

Nickname: (scrie aici nick-ul tău) _Denisthedude_ (Forum) / [HZ]_Denisthedude_  (SAMP) 

Prenume: (scrie aici prenumele tău) Denis (Nume mijlociu: Stefan)

Nume: (scrie aici numele tău de familie) Botez

Vârsta: (scrie aici vârsta ta) 15 in 17 zile de acum.

Locaţia ta: (scrie aici din ce oraş eşti) Original din Tecuci, in moment traiesc in Londra.

Hobby-urile tale: (scrie aici ce hobby-uri ai) PC Games/ Coding

Interese: (scrie aici ce interese ai)  Computing, poate chiar si game coding, sa vad cum imi ies notele la examen..

O descriere despre tine: (scrie câteva cuvinte despre tine) Sunt prietenos si bun la suflet, in general. Sunt foarte pasionat de subiecte ca Istorie si Computing, gandesc foarte logic si daca este o chestie care vad ca se intampla in lume, imi place sa o discut si sa imi dau o opinie.

De unde ai aflat de Hype-Zone ?: (scrie aici de la cine ai aflat de noi) Ma uitam asa dupa un server sa ma joc si am gasit IS, si cam acolo am ramas de atuncii.

Alte precizări ?: (scrie ce precizări mai ai legate de noi) Suntetii super tarii si prietenosii [ inafara de un individual care cred ca toata lumea stie cine e.. ;)  ] si sper sa ramanem asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×