Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
[]7DayS_=]

[Cerere Admin] []7DayS_=]

Recommended Posts

Nickname: (numele tau pe server):[]7DayS_=]
Varsta: (varsta ta reala, minim 14 ani):Am frumoasa varsta de 16 ani.
Primele 5 cifre ale codului numeric personal (CNP): (scrie primele 5 cifre ale CNP-ului tau):53646
Motiv: (de ce vrei admin):Doresc sa devin admin deoarece sunt multi playeri cu hack si nu sunt banati.
Imagine statistici: (poza la /stats -> Normal Statistics):http://imgur.com/a/sFmn1
De cat timp joci sa-mp: (de cand joci GTA San Andreas - GTA SA:MP):Eu joc acest joc din 2011.
Ai mai fost admin ?: (da sau nu, da daca ai mai avut admin):Nu am fost admin deoarece nu am aplicat pana acum.
Cunosti comenzile de admin ?: (scrie cateva comenzi de admin):/kick,/jail,/mute,/unmute,/muteall,/unmuteall,/ban
Date de contact: (scrie ID-ul tau: Skype or Yahoo! Messenger):skype:facebook:robi.beran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citez:

Doresc sa devin admin deoarece sunt multi playeri cu hack si nu sunt banati.

Ai auzit vreodata de post playerilor cu hack???De doua zile tot asist la ,,certuri,scandaluri,, in care tu esti protagonistul principal.Stiu ca o sa para ca ti-am zis asta doar fiindca am un raport pe rol de la tine,dar stii ceva???? Nu imi pasa eu tot iti voi da contra indiferent de ce reply-uri vor fi la reply-ul meu.

:contra:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da man , cum spune Sorin ai http://hype-zone.ro/forum/index.php?/forum/27-raportari-jucatori/ 

Dar , te cunosc de mult , si nu cred ca esti pregatit de ADMIN . 

Si dupa ce raportezi ceilalti ADMINI  pe motive mici , mai vrei si tu ADMIN . HAI NU ZAU!!

Acum 5 ore, []7DayS_=] a spus:

53646

SERIOS !! 5 = baiat  ;  36 = te-ai nascut in 1936 = 81 de ani :|  ; 46 = nu exista luna 46 :))    ==== Mincinos!! = minte pentru ADMIN

:contra: 

 KBOOOMM!!

Edited by CiprianCiprian
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×