Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
CiprianCiprian

Am inceput YouTube.

Recommended Posts

Astazi,m-am decis sa incep sa fac YouTube . Deocamdata [in primul video] nici nu scriu , nici nu vorbesc dar in viitor am sa fac si asta!

       Aici prezint FORUM-ul si regulamentul sau.Dar daca vreti sa vedeti ceva dati pe subtitrari.

   Este un videoclip „de test” sa spunem

 

 

Edited by CiprianCiprian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 7 ore, PingujoacaYT a spus:

Am dat like si subscribe :))

Action e bun dar cred ca mai bun este OBS.

Incearca sa filmezi un clip cu OBS .

Mulțumesc de sfat,am sa incerc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima data si prima data,iti trebuie  orice aplicatie de filmat,dar sa nu iti apara acolo sus ''ACTION''.am si eu Action dar nu-mi apare,ti l-as putea trimite.. Dupa ce faci video-ul pe care vrei tu,dai click dreapta pe video la ACTION si randeaza-l,ca sa nu mai fie lag... si daca vrei sa aiba o calitate buna,ai acolo calitati de 1080p.720p.. Dar daca vrei alege 1080p dar o sa dureze cam mult.. Si sa faci un video informativ de exemplu.. ca o sa incepi un canal de YT,ce o sa filmezi si deastea.. Daca vrei sa ai si un intro la inceputul video-ului.. cauti acolo intro-uri si gasesti foarte multe,daca vrei si outro,dar iti zic sa nu.. ca e cam naspa..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, [SG]StaRLighT a spus:

Prima data si prima data,iti trebuie  orice aplicatie de filmat,dar sa nu iti apara acolo sus ''ACTION''.am si eu Action dar nu-mi apare,ti l-as putea trimite.. Dupa ce faci video-ul pe care vrei tu,dai click dreapta pe video la ACTION si randeaza-l,ca sa nu mai fie lag... si daca vrei sa aiba o calitate buna,ai acolo calitati de 1080p.720p.. Dar daca vrei alege 1080p dar o sa dureze cam mult.. Si sa faci un video informativ de exemplu.. ca o sa incepi un canal de YT,ce o sa filmezi si deastea.. Daca vrei sa ai si un intro la inceputul video-ului.. cauti acolo intro-uri si gasesti foarte multe,daca vrei si outro,dar iti zic sa nu.. ca e cam naspa..

 

Mersi! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×