Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
SniPeeerr

(Cerere Unban)MafiaSniper

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP)MafiaSniper
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc)http://imgur.com/UxfSeXe
Care este motivul pentru care ai fost banat?: (motivul pentru care ai luat ban)Cica ”s0b”
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban)Nu folosesc in general moduri care sa produca ban, folosesc Parkour, Matrix si flycar. Ca tot venii vorba, cred ca e un bug pe server, cand vreau sa fug repede nu fuge, FlashGun aseara o fost martor ca nici el nu putea fugii ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

First, when you join in the server we was started shooting you with sorin in your gang zone (Grove Street) And then we are shooting you i saw, we are not taking your HP and i go fast to spectating you. And started to exploding you!!! And when i see, you are not dying! I was: Okey, cya m8. And nice hack =) :contra: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu consider ca ai luat banul pe drept.Am reconstituit momentul de pana sa iei ban si am incercat sa vad daca chiar esti nevinovat dar nu prea esti. Acum iti voi si argumenta de ce spun asta.

1.Prima varianta a mea a fost ca ai avut /vgod dar fiind in gang zone varianta asta pica

2.A doua varianta a fost ca ai avut conexiune de internet slaba si fiidnca ti-a dat /explode nu i avut timp sa primesti /explode dar aveai 40-50 ping deci iese si aceasta varianta din discutie

3.A treia varianta si ultima ar fi ca in momentul cand ti-a dat explode sa iti fi provocat crash iar pana sa te scoata din joc sa fi primit ban (Varianta asta e aproape imposibila)

Am aflat ca atunci cand ai primit explode nu iti scadea nici macar armura dar tu tot trageai in dakatax deci din toata aceasta situatie reiese ca ai luat banul pe drept si ca ai fost vinovat

PS:Am fost on pe server in momentul acela dar nu eram de fata cand se desfasura acea lupta deci nu imi voi da cu parerea prea mult.De la mine din pacate ai 

                            :contra:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×