Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Sami

[Sugestie]Sleep system

Recommended Posts

Nume pe server: BaFFy
Varsta: 14 ani
Sugestia: Sa se faca un fel de sistem de sleep cum e pe ETS. Iti apar niste liniute sus(cum apar si la benzina, dar aici o sa apara in stanga monitorului) si cand scad respectivele linii, daca nu ai oprit la benzinarie sa "dormi", sa ti se opreasca masina sa iti apara un text "You need to sleep to continue" sau sa ti se intunece ecranul, ceva de genul. Adica cand mergi la benzinarie sa poti scrie /sleep sa "dormi" pentru a se umple respectivele linii. Este ceva asemanator cu sistemul de fuel.
Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta?: Pai... Ar fi mai real si cred ca ar duce la imbunatatirea modului de joc(daca tot e trucking).
PS: Se poate acest lucru, am vorbit cu scripterul serverului(Ovidiu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesanta sugestie.. dar nu stiu daca va prinde bine, totusi daca scripterul nostru considera ca poate si este necesar sa faca asa ceva, e liber. Ramane la decizia sa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Conni said:

Interesanta sugestie.. dar nu stiu daca va prinde bine, totusi daca scripterul nostru considera ca poate si este necesar sa faca asa ceva, e liber. Ramane la decizia sa.

Nu cred ca ar fi un motiv pentru a nu prinde bine... se poate face o optiune pentru a alege daca vrei sau nu acest sistem la inregistrare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o idee buna dar nu neaparat necesara ..pe ETS poti sa faci o cursa si in jumate de ora .. Pe cand pe server e alt ceva . Dar daca mergem pe ideea asta nu mai venim cu nimic nou :)) 

:pro: pot sa ajut daca am timp..  Si daca e nevoie .

Edited by blacklife

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, blacklife said:

E o idee buna dar nu neaparat necesara ..pe ETS poti sa faci o cursa si in jumate de ora .. Pe cand pe server e alt ceva . Dar daca mergem pe ideea asta nu mai venim cu nimic nou :)) 

:pro: pot sa ajut daca am timp..  Si daca e nevoie .

Faci ca acel timp de sleep sa fie la doua curse... nu e necesar sa fie la o cursa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×