Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
FreeDooM

Va prezint serverul Infinite Stuntage si discipolii acestuia

Recommended Posts

Foarte matur si profesionist, cred ca toti te venereaza cu ban-ul asta. Sa stii ca pana acum nu am jignit comunitatea, ci cretinii si idiotii ca tine care cred ca este in regula sa faci niste abuzuri, cretinule.

Daca astfel de persoane are in staff FallenGirl atunci serverul asta nu e pentru mine, mai ales ca pana acum nu s-a caznit sa mai intre pe forum sa vada ce se intampla, e clar ca nu are nimic serios in ceea ce priveste serverul ei si ceea ce incearca sa construiasca. Multa bafta, ai nevoie cu astfel de persoane in staff !

 

hD3Lnej.png

Edited by FreeDooM
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Sa stii ca pana acum nu am jignit comunitatea, ci cretinii si idiotii ca tine care cred ca este in regula sa faci niste abuzuri, cretinule.)

Norocul tau ca imi respect comunitatea ca sa nu te jignesc pe forum dar cat despre ban ma simt mandru fiindca nu accept sa ma jigneasca asa un ,,mucos ca tine" in timp ce eu caut relaxare pe server.Pacat ca nu mai puteam scrie in motiv mai mult ca mai aveam de scris

 

Edited by SORIN_FCD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am injurat pe server? Toata discutia noastra a fost pe forum...Oh, dar stai, tu nu ai admin si aici din pacate ca sa faci ce vrei tu asa ca te-ai razbunat pe server. Mentalitate "de mucos" de 12 ani dai dovada tu, nu eu, cacat cu ochi ce esti. Rezolva-ti frustrariile la un psiholog nu abuzand de functie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, FreeDooM a spus:

Te-am injurat pe server? Toata discutia noastra a fost pe forum...Oh, dar stai, tu nu ai admin si aici din pacate ca sa faci ce vrei tu asa ca te-ai razbunat pe server. Mentalitate "de mucos" de 12 ani dai dovada tu, nu eu, cacat cu ochi ce esti. Rezolva-ti frustrariile la un psiholog nu abuzand de functie.

@FreeDoM, mai ușor cu jignirile și cu limbajul... Dacă un om a greșit, nu trebuie să îl înjuri, să îl bați în cap, sau chiar să îl omori... Toți suntem oameni, toți greșim.

@SORIN_FCD, nu se da așa motiv la ban... Mai ales că e permanent. Înainte să dai ban cuiva pe 'acel' motiv, asigură-te că ai dovezi... Așa fără dovezile tale reiese că tu l-ai banat pe un motiv cu un limbaj 'naspa'.... Dacă înțelegi ce vreau să spun.

(Nu am nimic cu nimeni, este doar punctul meu de vedere, nu, nu sunt admin, si nu nu prea am ce căuta pe aici.)

ON: În legătură cu titlul acestei 'reclamatii'  "Va prezint serverul Infinite Stuntage si discipolii acestuia", nu este bun, adică aceadta trebuia să fie o reclamație,nu? Si nici secțiunea nu e bună. Ai postat la alt server.

Edited by EleTr0[X]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 25 minute, EleTr0[X] a spus:

@FreeDoM, mai ușor cu jignirile și cu limbajul... Dacă un om a greșit, nu trebuie să îl înjuri, să îl bați în cap, sau chiar să îl omori... Toți suntem oameni, toți greșim.

@SORIN_FCD, nu se da așa motiv la ban... Mai ales că e permanent. Înainte să dai ban cuiva pe 'acel' motiv, asigură-te că ai dovezi... Așa fără dovezile tale reiese că tu l-ai banat pe un motiv cu un limbaj 'naspa'.... Dacă înțelegi ce vreau să spun.

(Nu am nimic cu nimeni, este doar punctul meu de vedere, nu, nu sunt admin, si nu nu prea am ce căuta pe aici.)

ON: În legătură cu titlul acestei 'reclamatii'  "Va prezint serverul Infinite Stuntage si discipolii acestuia", nu este bun, adică aceadta trebuia să fie o reclamație,nu? Si nici secțiunea nu e bună. Ai postat la alt server.

Noi am jucat mult timp împreună eletro și poate că mă cunoști mai mult sau mai puțin.Stii foarte bine cum te-ai simțit când cineva se ia de toată munca ta făcută pe aceasta comunitate.Am impresia că nu ai citit raportul făcut de ăsta lui dakatax și cum a vb despre mine,dakatax și Ciprian când chiar nu îi făcusem nimic.Orice om are o limita și băiețașul asta mi-a atins limita fiindcă nu permit sa vina unul și sa se de-a savant călcând în picioare munca staffului.Te rog eu să citești acel topic de la un cap la altul și apoi să îmi spui concluzia ta

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD Puștiilor , iar v-ați certat pentru o puicuța? :)) Se pare că Sorin te-a banat pentru că ai înjurat Staff-ul ..Dar nu are nici el dovezi , nici tu ca nu ai fi înjurat acest Staff! Nu mă bag așa că rezolvați-vă problemele xD Săraca puicuța nu știe pe cine să aleagă xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 5 minute, SniPeeerr a spus:

xD Puștiilor , iar v-ați certat pentru o puicuța? :)) Se pare că Sorin te-a banat pentru că ai înjurat Staff-ul ..Dar nu are nici el dovezi , nici tu ca nu ai fi înjurat acest Staff! Nu mă bag așa că rezolvați-vă problemele xD Săraca puicuța nu știe pe cine să aleagă xD

Ești dilau😂😂😂Ce dovada mai mare îmi trebuie decât raportul lui dakatax???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite ce e, intru pe forum zilnic si vad tot ce e aici, ti-am vazut sugestiile stay calm boy. Nu ti-am raspuns la ele, pentru ca spre deosebire de tine SA:MP-ul, serverul meu si tot ce tine de un joc la mine sunt pe locul 2. (Fuckin' personal life). Bun sa zicem ca am lamurit cu tine asta "FreeDooM" so, nu inteleg care e problema ta, ai luat ban, pur si simplu poti face o cerere de UNBAN daca nu ai facut deja, care probabil ti-ar fi fost acceptat in cele din urma. Ai venit cu "hate" aici, daca nu iti convine de noi, de IS ce pot sa zic cu tine sau fara tine apa pe "Somes" tot asa curge asta daca ai auzit de raul acesta. Tot asa ma trezesc dimineata, tot asa mananc (cu sau fara tine), anyway daca nu ti-am raspuns la sugestiile tale extraordinar de "ingamfate", inseamna ca am avut altceva mult mai important de facut. Cu asta am incheiat aici, nustiu cati ani ai dar dai dovada de copil mic cu topicu asta inutil.

  • Ti-am dat unban, terminati-va odata cu chestiile astea, iar tu nu inteleg ce motiv ai sa ne jignesti pe noi, cand tu o sa faci ceva mai bun ca aceasta comunitate atunci te rog, da-ne lectii, jigneste-ne, invata-ne pana atunci nu isi are rostul limbajul tau, in fine nu exista dovezi nu pot judeca.

 

:tc:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×