Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
EyeskyADV

Cerere DNS

Recommended Posts

Numele serverului: U-GAME

Nickname-ul ownerului: Eyesky

Vârsta Ownerului: 15

IP-ul serverului: <șters>

Tipul serverului: RPG 

Ce DNS doresti: ugame.hype-zone.ro:7777

Firma de Hosting: takehost , voi lua de la 0ping (GM-UL este optimizat , nu a picat/avut lag niciodata)

link gametraker: voi pune

Numele boardurilor: U-GAME

Ps : 

Daca nu va dati seama sunt Eyesky fost admin 9 

 

Edited by Liberty

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Eyesky fost admin 9  " = Niciodata n-am avut admin pe IS, cu level 9 cu acest nume, nu te cunosc. Daca la asta te referi.

O sa verific serverul, dupa iti voi da unul din raspunsuri.

 

#EDIT: Nustiu ce sa spun despre acest server, ai 15 ani, nu prea cred ca e facut de tine, iar daca nu e nu ar fi o problema, insa ar trebui

sa pui o amprenta originala si sa il modifici foarte mult. Nu prea stiu nimic cand intru pe serever ce comenzi am sau cum sa le aflu, niciun mesaj nimic, tutorial etc. Nustiu unul cica care e Co-Fondator, l-am rugat si eu sa imi prezinte putin serverul, si nu a facut-o deloc. Eu as putea decide daca ramai sau nu aici, insa eu zic sa o faca BlackEagle., CrystalMD, pana la urma. Concluzia mea este ca inca serverul nu are un host stabil, nu e populat = nu invesiti catusi de putin in el, macar pentru un host bun, totusi zic sa mai lucrezi la el, sa ii pui un host bun ( cum ai spus tu ZeroPing ) si apoi sa revi cu alta cerere.

 

#EDIT 2: Daca o sa hostezi pana maine seara serverul la ZeroPing cum ai spus, probabil o sa fiti acceptati pentru o perioada de o luna (timp de proba). Daca serverul ajunge la un minim de 15/50 pe zi in aceasta luna de proba o sa decidem sa mai stati prin HZ o perioada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

La câte cerințe aveți ma pot duce pe comunități mult mai mari decât aceasta . Serverul nu este de la 0 ci este de la un Gamemode mai vechi . Am scos acel tutorial deoarece noi consideram ca lumea care joaca samp in ziua de azi știe deja cu ce se mănâncă jocul . Imi anulez cererea de DNS. A si încă ceva am avut si 50/50 înainte de a fii wipe pentru update . O zi buna 

P s îs dark Day. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×