Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Badboy.Undead

Sa ne punem pe treaba !

Recommended Posts

Salutare tuturor !

 

Inainte de toate, as dori sa preciez, ca Hype-Zone mi-a starnit din nou interesul fata de comunitati. Am trecut printr-o perioada in care, m-am izolat total de lumea virtuala , insa odata cu infiintarea acestui forum, mi-am reamintit de vremurile vechi. Apreciez foarte mult efortul fondatorilor. Nu ar trebui sa ne lasam aici. Sunt de parere, ca ar trebui sa ne extindem. Eu va ajut cu cea mai mare placere. Fac modeluri, ajut chiar si la administrare daca e nevoie. Va ajut si financiar daca trebuie, Ar trebui sa incercam sa promovam chiar si pagina de facebook. Daca cooperam cu totii, va iesi ceva frumos. Astept pareri.

 

Cheers.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ar fi nevoie de un server ceva... Promovări...

Nu am zis ca nu îmi mai place IS, ziceam că ar mai trebui un server, ca să fie mai populat HZ.

Edited by EleTr0[X]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu neaparat server. Dupa cum ati observat, activitatea de acum consta 90 % din Infinite Stuntage. Nu e bine asa. Trebuie sa ne extindem. Sa facem activitate si pe pagina de facebook. + este si plug,dj -ul. ( sa organizam evenimente, concursuri. Sa fie cat mai atractiv )

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, EleTr0[X] said:

Da, ar fi nevoie de un server ceva... Promovări...

Acuma IS, nu iti mai convine ? :]]

------------------------------------------------------------------------------------------------

Da bro ar trebui sa postam niste stiri sau alte chestii mult mai interesante. :D Oricum ma bucur ca iti place pe HZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×