Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

ActiON_

Sugestie forum

Recommended Posts

Nickname-ul tău: ActiON_
Vârsta ta :16
Ideea ta: eliminarea board-ului "Muzica". Deja incepe sa se faca spam pe acolo, plus ca nu ii vad rostul. Exista YouTube, Soundcloud etc. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isi are un rost. Fuziunea genurilor e interesanta. Mie cel putin imi place. Propun altceva : Ori sa se modifice modelul, sa fie mai complex ( sa se introduca genul, anul aparitiei,  durata etc) , astfel nu va fi la fel de usor de postat si nu se vor sili multi. Ori o alta varianta ar fi , sa nu se numere posturile si/sau sa fie o limita de topicuri pe zi/ sectiune ( user ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra:

 

Cam de asta exista boardul ala. Am mai spus si eu si BlackEagle. Tot ce se poate face e sa se scrie in regulament ca acolo nu e voie sa postezi mai mult de x melodii pe zi. Si daca se incalca, membrul acela sa primeasca x puncte warn.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 ore, FaLLenGirL a spus:

:contra:

 

Cam de asta exista boardul ala. Am mai spus si eu si BlackEagle. Tot ce se poate face e sa se scrie in regulament ca acolo nu e voie sa postezi mai mult de x melodii pe zi. Si daca se incalca, membrul acela sa primeasca x puncte warn.

Eu am sugerat asa ceva inainte dar a fost respins.

Nu cred ca se face mare spam .. Cel putin daca nu e un concurs activ.. nu cred ca cineva posteaza  de plictiseala vreo 20 melodii odata, ci poate doar atunci cand are o melodie doua care ii plac, si asta oricum nu deranjeaza pe nimeni.

Cel putin personal asa " vad " rostul acelui board , nu sa postezi de .. Plictiseala.

 

Ar fi cam 3 variante.  

* s-ar  putea seta o limita generala de post-uri in acel board.

* s-ar putea face   o regula ca in timpul unui concurs post-urile in acel board sa nu se ia in considerare.

* posturile din acel board sa nu se adauge la numar( sa spunem ca multi posteaza pentru +1) :)

 

Sunt :contra: deocamdata nu e vorba de spam, dar ar trebuii sa se aplice macar o sugestie din cele enumerate de mine mai sus.

Edited by blacklife

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×