Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
FaLLenGirL

La multi ani, Syder !

Recommended Posts

2j3nnu1.png

La multi ani, Syder ! Azi Syder(Alexandru), unul dintre membrii staff-ului de aici implineste frumoasa varsta de 21 de ani. Iti doresc multa fericire si implinire alaturi de toti cei dragi. La multi ani, dragul meu ! Te iubesc foarte mult, indiferent unde as fi, la 1 metru de tine, sau la 650 de KM de tine, iubirea pe care o simt si increderea nu vor disparea niciodata. Iti multumesc pentru ca existi in viata mea, si imi pare rau ca nu pot fi acum langa tine, insa ma voi revansa, candva, iti promit. Nu o sa continui aici, doar vreau sa iti multumesc ca esti un om atat de minunat. Te iubesc si iti urez o zi minunata si fericita de nastere, alaturi de prieteni, de familie. LA MULTI ANI, meriti tot ce e mai bun in lumea asta !

 

23u78g7.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 13 ore, EleTr0[X] a spus:

La mulți ani Syder ! :)

          Sa traiesti, mersi !

Acum 11 ore, ActiON_ a spus:

Haha, știam că Fallen va face topic. :))

Happy Birthday! :)

          Va omora pe toti daca facea altu' inaintea ei :)))))))))))))))), mersi pentru urari !

Acum 10 ore, CiprianCiprian a spus:

La multi ani syder!!! :)))

          Mersi !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 13 ore, FaLLenGirL a spus:

2j3nnu1.png

La multi ani, Syder ! Azi Syder(Alexandru), unul dintre membrii staff-ului de aici implineste frumoasa varsta de 21 de ani. Iti doresc multa fericire si implinire alaturi de toti cei dragi. La multi ani, dragul meu ! Te iubesc foarte mult, indiferent unde as fi, la 1 metru de tine, sau la 650 de KM de tine, iubirea pe care o simt si increderea nu vor disparea niciodata. Iti multumesc pentru ca existi in viata mea, si imi pare rau ca nu pot fi acum langa tine, insa ma voi revansa, candva, iti promit. Nu o sa continui aici, doar vreau sa iti multumesc ca esti un om atat de minunat. Te iubesc si iti urez o zi minunata si fericita de nastere, alaturi de prieteni, de familie. LA MULTI ANI, meriti tot ce e mai bun in lumea asta !

 

23u78g7.jpg

La multi ani Syder,sănătate și mult succes cu planurile tale de viitor.

Si Criss minunata urare chiar mi-a placut,ește sinceră și din inima :))B|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×