Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Savwy

Cerere Admin

Recommended Posts

Nume pe server: Savwy
Nume real: Alex
Varsta: 15
De cat timp joci sa-mp ?: de aproximativ 2 ani pe server 
Ai mai fost admin ? : nu
Cunosti comenzile de Admin ? : da
Date de contact : discord - Savwy#6969
Alte specificatii: Angelo mi-a propus acum ceva vreme admin , doar ca am refuzat , am vrut sa mai trag putin de mine sa ajung la 4000 scor si 400 ore activitate , si am reusit (in prezent avand 4120 scor si 403 ore) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru această funcție ai nevoie de conduită,un comportament adecvat,răbdare și implicare.

Acele numere pe care le-ai scris mai sus,respectiv scor și ore,nu sunt suficiente (cel puțin pentru mine) ca să mă convingi să te susțin.

Dacă tu crezi că ai aptitudinile necesare și ești hotărât să te faci băiat serios,eu n-am să-ți stau în cale.

Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 36 minute, NewGuy a spus:

Dacă tu crezi că ai aptitudinile necesare și ești hotărât să te faci băiat serios,eu n-am să-ți stau în cale.

Oare este hotarat ?

@Savwy esti printe candidati mei , dar , ma gandes cum de ti-ai schimbat asa repede parerea , referitor la ce mi-ai zis acum cateva zile, ma gandesc oare si dupa ce primesti admin nu iti vei schimba atitudinea iarasi asa de repede ? tinand cont la ce mi-ai zis atunci cand ti-am oferit admin , si si la cererea asta, ajung la concluzia ca nu stii exact ce vrei , asa.. nici eu nu stiu .

O sa te rog sa te implici putin mai mult , gandeste-te cum poti ajuta serverul mai mult si pune si in aplicare , imi voi da seama atunci. 

:respins:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×