Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
MfXMefX

Cerere unban

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP):MFXMefX
Screenshot: (poza cu informatiile legate de Ban, din joc)nu imi apar in folderul de samp
Care este motivul pentru care ai primit ban?: - i-am spus lu balvin daca e analfabet , si dupa mi-a zis shadow cum e cu situatia lui , si mi-am cerut scuze de la el . dar savwy tot se lega de viata mea si am vrut sa vorbesc cu el pe discord , sa vad ce problema are , si dupa i-am scris pe sv ca, daca il prind i rup capul , si mi-a dat ban , imi cer scuze 
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca sunt necesare, LINK Catre ea )

Share this post


Link to post
Share on other sites

 :contra:
Motiv: ti-am spus si tie si lui Savwy sa incheiati subiectul ca altfel va dau ban 3 zile, ai continuat pe server ati mers pe discord acolo am inteles ca l-ai injurat etc asta nu conteaza, ati revenit pe server si inainte sa primesti BAN l-ai amenintat pe Savwy ca il cauti sa-i rupi gatul (sau asemănător). Chatlog-ul serverului exista deci se poate confirma. Ai primit pe bună dreptate BAN.

+ ai intrat cu mai multe conturi limita stabilită in regulament e maxim 2 conturi.

ckbpNjp.png

 

Enjoy. Si nu mai intra pe server cu alte conturi ca si pe alea am sa ti le banez timp de 3 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai primit ban pentru 3 zile. Avand in vedere comportamentul tau banul va ramane. Timpul asta gandeste-te la ce ai facut. Revi dupa 2 zile.

:topicclosed:

Edited by Sami
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×