Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

[Ro]Gascanu

Reclamatie js9446

Recommended Posts

3 minutes ago, [Ro]Gascanu said:

cine a zis ceva de surfly , am facut referire STRICT la acel gank kick nefondat

Atunci de ce dai ss cu ce nu trebuie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum adică „Lasă că îl chem pe Electric”? Asta îmi sună ca vorba mamelor „Lasă că îl chem pe tac-tu'” :))

Acum la modul cel mai serios, lăsați-o mai moale cu războiul gang-urilor...

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chiar acum, LikeS. a spus:

Atunci de ce dai ss cu ce nu trebuie?

In ss-uri e exact ce trebuie : 

Primul ss contine acel kick 

Urmat. 2 contin acele "gesturi de superioritate" de care ziceam.

Oare cat o mai dai la intors ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf is this? Js, de cand sunt tatal tau si nu stiu eu? 🤣 Daca ai facut referire la mine ca lider de gang e altceva. 

Chiar nu vad rostul reclamatiei sau cum ar putea fi sanctionat, nu vad ca ar fi incalcat regulamentul cumva. Parca sunteti 2 copii de genul 'js: lasa ca il chem pe tati sa vezi ce-ti face' si ' gascanul: de ce il chemi? lasa ca iti fac post'.

:contra:

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 8 minute, ElectricAdv a spus:

Wtf is this? Js, de cand sunt tatal tau si nu stiu eu? 🤣 Daca ai facut referire la mine ca lider de gang e altceva. 

Chiar nu vad rostul reclamatiei sau cum ar putea fi sanctionat, nu vad ca ar fi incalcat regulamentul cumva. Parca sunteti 2 copii de genul 'js: lasa ca il chem pe tati sa vezi ce-ti face' si ' gascanul: de ce il chemi? lasa ca iti fac post'.

:contra:

Postul nu e facut pt ban (clar nu are pt. ce fi banat).E facut pt. a va arata ca ala nu are ce cauta in gang,pt. a va arata cam ce om a ajuns co-lider.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tind să cred că nu a fost numai partea cu gang-ul,deși mai cam toți îl cunoaștem pe js că folosește moduri și că nu ascultă de avertizări.Chiar și eu l-am prins ca folosea moduri tip surf/hh și l-am sancțonat ca atare.Exact cum ai făcut și ieri faci și azi @js9446 aka @LikeS. Tot nu pot să pricep cum încă mai ai voie cu moduri.Dacă crezi că te apără Electro,exclude varianta asta,nu ține.
Legat de modurile/cheat-urile lui @js9446 :pro:pentru orice sancțiune pe care conducerea o va aplica asupra lui @LikeS. aka @js9446
Legat de report o să dau un :contra:deoarece,un gkick nu este,din punctul meu de vedere,un motiv de report. @[Ro]Gascanu dacă ți-ai luat gkick,puteai foarte simplu să vorbești cu liderul clanului respectiv(din name color cred că Dragon Triads) și să-i spui de gkick.Nu cred că se ajungea aici de la un gkick,părerea mea.

Plus că @js9446 crede de la un timp încoace că îl va scoate din orice prostie Electro,într-un fel profitând de lejeritatea în sancțiuni asupra lui din partea lui Ele.Nu-i vina noastră sau a altora că nu-și scoate js modurile și jucătorii îl prind cu diferite hack-uri,chiar dacă îi se spune să le scoată,și este sancționat.
Legat de comportamentul tău, @LikeS. mai ușor cu acel minunat gest de superioritate,chiar dacă ești/sau ai fost co-lider în respectivul clan.Tu ca co-lider reprezinți într-un fel imaginea clanului,și aceasta se poate altera în funcție de comportamentul membrilor/co-liderilor/liderilor,membrii/jucătorii creându-și un fel de "cum ar fii" gangul "x" sau "y".
Și faza cu "Lasă că îl chem pe Electro",treabă pe care uneori o faci,uneori nu,maturiează-te și mai lasă acel "Lasă că îl chem pe Electro".Oi avea tu o vârstă,sper că mai mare de 10-11 ani,dovedește că nu stai numai după "fusta" lui Electro și asumă-ți ceea ce faci,fie ea o prostie sau abuz,etc. Omul ăla are și el bac,teste and shits,nu stă după tine+plus că mai stă și el pe is și aplică sancțiuni la cheaters,chiar daca uneori doarme pe el(la modul figurat).Lasă și omul să respire,doar nu te-a luat cu acte în regulă ca un copil al lui,ce naiba....

Edited by DoomOfEmpire
Grammar repetition.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×