Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

ElectricAdv

[Cerere Level UP] ElectricAdv

Recommended Posts

Nickname: (numele tau pe server) ElectricAdv

Varsta: (varsta ta reala, minim 14 ani) 18 ani.

Motiv up: (de ce vrei up admin) Pentru a proteja mai bine serverul si a avea acces la mai multe comenzi, mai ales la [/ban] (codati, reclama etc.).

Imagine statistici: (poza la /astats -> Admin Statistics) https://imgur.com/a/Bcl6d3t

Date de contact: (scrie ID-ul tau: Skype or Yahoo! Messenger) Le stiti, daca e ceva, PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam devreme,nu crezi?Zic si eu 

Edit:Dar pentru ca tu mare parte din timp esti afk si trebuie sa fii oleaca spamat pe discord si mess ca sa iti faci treaba.

:contra:

Bafta!

Edited by DoomOfEmpire
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ele, dar eu sunt

:contra:

Si iti voi spune si de ce. In primul rand, nu s-a simtit faptul ca esti moderator. Adica faci acelasi lucru pe care il faceai si ca Helper, ajuti jucatorii, dar cu sanctiunile mai moale. Pe langa asta, ma deranjeaza protectia pe care i-o oferi lui js, nu te-am vazut o data sa-l sanctionezi pentru modurile pe care le foloseste sau macar sa ii spui, chiar daca ai puterea sa o faci. Nu e mai cu mot, stii? Imbunatateste ce ti-am zis si atunci ai si de la mine un mare pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 41 minute, DeathWhisper. a spus:

Scuze ele, dar eu sunt

:contra:

Si iti voi spune si de ce. In primul rand, nu s-a simtit faptul ca esti moderator. Adica faci acelasi lucru pe care il faceai si ca Helper, ajuti jucatorii, dar cu sanctiunile mai moale. Pe langa asta, ma deranjeaza protectia pe care i-o oferi lui js, nu te-am vazut o data sa-l sanctionezi pentru modurile pe care le foloseste sau macar sa ii spui, chiar daca ai puterea sa o faci. Nu e mai cu mot, stii? Imbunatateste ce ti-am zis si atunci ai si de la mine un mare pro.

Cu 'sanctiunile' mai moale zici? :)) Intreaba-l pe Doom care sta 24/24 si vede ce fac si cate comenzi de [/spec] si [/weaps] dau sa prind codatii, am dat multe sanctiuni de [/mute], [/warn], etc, nu mai zic de ala care tot injura ieri (Boxioru sau nu mai stiu cum il chema) si ii luai apararea, gen sa nu ii dau mute sau warn ca e caternica. Ok, inteleg caternica, dar deja era prea de tot ce facea el.  Uita-te in [/astats]. Spre deosebire de tine, eu nu am acces la ban, nu ti-o zic cu rautate ca n-am nimic cu tine. Probabil tu inca ma consideri un 'd-ala', stii la ce ma refer. De cand am revenit pe IS cred ca am demonstrat opusul. Lui js i-am zis de N ori sa le scoata, i-am mai dat si kick-uri, nu erai mereu pe server sa vezi, dar repet, nu am acces la ban. Iti respect decizia si succes in cotinuare! 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are 200 de ore, este mai activ decat Doom si in cazul in care vor fii mai multi de 40 playeri, ne va mai trebui mai multi admini.

:pro: 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 13 minute, LikeS. a spus:

Are 200 de ore, este mai activ decat Doom si in cazul in care vor fii mai multi de 40 playeri, ne va mai trebui mai multi admini.

:pro: 

Ce-ai fumat?Ca vreau si eu =)))
Edit:Wellcome Js-ule,ce mai zici?

Edited by DoomOfEmpire
Nice try js,mai cauta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, DoomOfEmpire said:

Ce-ai fumat?Ca vreau si eu =)))

Imi miroase a ,,piele de șarpe". Cred ca e de la tine.

Edited by Sami
Gramatical mistake
  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 02.05.2020 la 19:06, DoomOfEmpire a spus:

Cam devreme,nu crezi?Zic si eu 

Edit:Dar pentru ca tu mare parte din timp esti afk si trebuie sa fii oleaca spamat pe discord si mess ca sa iti faci treaba.

:contra:

Bafta!

Serios? :)) Nu e ca si cum ma pun [/afk] sau ies de pe server cand fac asta, ca sa nu se contorizeze orele, daca la asta te referi. Am bacul anul asta, ore si teste online, teste de facut de pe o zi pe alta, cred ca-ti dai si tu seama cum e, sau nu. In fine, daca vii aici cu frustrari de ale tale (probabil pentru ca ai luat tu demote imi porti mie pica), mai bine nu 😉 .

EDIT: Ce imi place de voi, copiii, incercati sa exagerati doar ca sa va scoateti bine sau sa manipulati dupa cum vreti voi. 🤣

          Ce pot sa zic, cum sa fii atat de josnic incat sa te iei de un om ca are probleme? Iti permiti cam multe, nu crezi? E vina lui ca s-a nascut asa? El macar a incercat sa fie prietenos si sa glumeasca cu noi, nu e problema noastra daca tu esti frustrat din N motive, urasti pe toti, sau ca ai educatia pe care o ai. Invata sa te abtii. Si invata-te sa te abtii  sa comentezi despre o persoana pe care nu o cunosti, nu stii prin ce a trecut, ce gandeste si care este situatia lui. Stii... Uite asa ca fapt divers, tu cati jucatori ai adus pe server ? Intreb si eu. Nu mai adaug alte argumente ca stii foarte clar ce limbaj ai avut si tu pe server.

          N-am niciun chef de cearta, dar chiar m-a deranjat faptul ca te iei asa aiurea de persoane, mai ales acel gen de persoane.

Edited by ElectricAdv
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×