Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Ruben_

Reclamatie "admin" doomofempire

Recommended Posts

Nume: Ruben_
Numele jucatorului reclamat: Doomofempire
Motiv: jail cu motiv absurd si lipsit de dovezi. "fakekill" - erau 25 de insi online si fix eu dadeam cu fake kill ? :/ 

Dovezi: chatlog.. n-am apucat sa fac ss. https://mega.nz/file/vOARVAxQ#ICaSrVCQ_utgbmY8vG9R93Xfy556yt6Ux8K-Ot5Iz1E (69kb)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:

Văd Doom - reclamație, dau pro. Fie că a greșit în cazul de față sau nu, e mai puțin important. 

E un personaj toxic pentru comunitate.

Edited by Liberty
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Te luai în gură cu alți doi jucători de pe server(JoshuA si cu Polic) și cică tot cu amenintari și mai știu eu ce ați mai făcut pe acolo.

2.Ăla murise în fața mea,desi JoshuA n-a tras in el,automat ca am crezut ca tu ai fost,de aia si jail-ul de 5 minute.

3.Încă sunt foarte sceptic in privinta modurilor ce le ai pe serverul celalalt de stunt,so,you know.

1 oră în urmă, Liberty a spus:

:pro:

Văd Doom - reclamație, dau pro. Fie că a greșit în cazul de față sau nu, e mai puțin important. 

E un personaj toxic pentru comunitate.

Zice fix personajul care și la o caterincă pentru un post pe forum legat de intimidarea celor doua clanuri aliate zici că sare ca din gură de șarpe și dă cu flame în chatul global.

Patetic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haideti sa privim putin logic, nu iau apararea nimanui. Deci hack-ul 'fake kill' din cate stiu eu din 10+ ani de experienta pe sa-mp e atunci cand pune pe cineva (sau mai multi) sa te omoare (asa lucreaza hack-ul), deci se exclude varianta lui Doom, nu exista fake kill care sa omoare alt player, ala e troll-hack si nimeni nu cred ca ar folosi, mai ales la un numar considerabili de jucatori. De preferat ar fi o dovada video din partea lui Doom cum folosesti acel hack. Din partea mea voi da neutru (nici pro nici, contra) daca voi fi solicitat voi da edit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totusi, hai sa nu exageram. Intradevar multi au boala pe acest individ "DoomOfEmpire.", de o vreme ma calca si pe mine pe nervi, insa pentru un jail si o afirmatie gresita nu cred ca ar trebui sa il sanctionez chiar asa. Daca tot ii faceti reclamatie veniti cu ceva solid. Totusi, desi el e cam imoral eu nu-mi pierd valorile.

 

:denied:

:topicclosed:

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×