Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
_Denisthedude_

[Admin Report] DoomOfEmpire. si DeathWhisper.

Recommended Posts

Nickname-ul tau: [HZ]_Denisthedude_
Nickname-ul jucatorilor reportati: DoomOfEmpire. si DeathWhisper.
Motiv: Ban-uri aiurea. Totusi, inteleg ca situatia a fost unde Doom si Death testau un bug unde advisor poate scapa de ban daca ban-ul e mai putin de 11 zile, care cred ca si Fallen i-a rugat sa testeze, dar nu stiu exact. Totusi, au cauzat colateral, au dat ban la alti playeri care nu au facut nimic.
In video, se vede ca unul a luat ban de 2 ori, altul odata, pana si eu am luat dar nu era in video, ca am inceput recording-ul abia dupa ce am primit ban-ul meu. Toti au primit unban si compensatie, dar tot zic ca nu a fost acceptabil sa primeasca ban degeaba, chiar daca era o greseala.
Doom si Death mi-au si zis ca greseala lor a fost din cauza schimbari de ID la tab, care eu personal pe timpul meu de admin nu am avut nici o problema cu ID-uri care se schimba. Totusi, vreau sa clarific ca nu am treaba cum testau admini intre ei, doar colateralul cauzat ma deranjeaza.
Pot sa zic ca am fost pe multe comunitati (nu doar SAMP) unde daca se intampla asa ceva, luau pana si blacklist pentru ce au facut, chiar daca era o greseala. Ma gandesc ca si IS-ul are aceste standarde de profesionalitate, care admini nu prea arata cateodata, dar ma rog, nu sunt aici sa ii defamez.
Orcum, au facut greseli acesti 2 admini, dar si greselile au consecinte. Puteam pierde playeri din cauza lor, ca primeau ban pe nedrept, chiar daca au luat unban si au luat compensatie. Puteau sa zica la alti ca IS-ul este rau ca are admini abuzivi care dau ban pe nedrept, chiar daca au luat unban.
Puteau sa faca orce, care ar putea distruge reputatia IS-ului si probabil si al lui Fallen pentru ca nu are admini calumea. Pana la urma, va dati seama la ce ma refer, si cum deja avem relativ putini playeri, mai bine sa nu ii pierdem.
Dovezi: 

Edited by _Denisthedude_
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:

 

Ma gandesc ca si IS-ul are aceste standarde de profesionalitate, care admini nu prea arata cateodata

Dacă erau „stardarde de profesionalitate”, bănuiesc că Doom nu era admin.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Liberty said:

:pro:

 


Ma gandesc ca si IS-ul are aceste standarde de profesionalitate, care admini nu prea arata cateodata

Dacă erau „stardarde de profesionalitate”, bănuiesc că Doom nu era admin.

 

 

Asemenea lucruri apar cand cineva se crede prea destept, mi-au zis ca e un bug si o sa-l rezolv. Dar nu a fost normal sa testati in continuu treaba asta.

Trebuie sa veniti pe serverul de test daca tot ati vazut ca sunt probleme sau sa imi ziceti inainte de a testa.

 

Imi pare rau sa va anunt dar deja, DoomOfEmpire ar avea 2/3, avand in vedere ca ma cam calca pe nervi de multa vreme o sa ii dau demote la level 2.

DeathWhisper. de tine nu stiu ce sa zic, sti bine ca nu te cred tampit, dar nu mai sta atata cu DoomOfEmpire. ca o iei pe cai gresite.

 

:accepted:

:topicclosed:

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×