Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Catalinn

CERERE ADMIN

Recommended Posts

Nume pe server:Catalinn
Nume real:Gătin Cătălin Nicola
Varsta:18
De cat timp joci sa-mp ?:De cand mi am cumparat primul pc . De aprox 8 ani , dar cu pauze. 
Ai mai fost admin ? :Nu, dar am dat dovada de seriozitate pe server si am ajutat de fiecare data jucatorii!
Cunosti comenzile de Admin ? : Da. /kick /warn /mute /ban /freeze /a /cc etc...
Date de contact :Gătin Cătălin ( pe fb ) @gatincatalin (instagram) +40720641346 (nr de tel.pt WhatsApp)
Alte specificatii:Promit sa ascult de fiecare dată de sfaturile si cerintele adminilor cu Level mai mare pentru a căpăta si mai multă experientă.
                  Cred ca sunt unul dintre cei mai activi jucatori ( Cu gradul de vip ) de pe server.

                                   Jucatorii mă plac , sunt o fire destul de prietenoasă , n am avut altercații cu ei sau ceva . 

                                   Cam atat am avut de zis si sper sa fiu luat in considerare. ✌️

                               A si am facut inca o poza la stats in caz de era nevoie https://imgur.com/skcbe6v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate stiu eu nu se mai cauta admini momentan si pe deasupra abia ți ai luat funcția de vip 3 da esti activ dar este prea devreme dupa parerea mea 

:contra:

A si inca ceva nu mai cerși voturi pe sv nu asa se castiga adminul, adminul se ia pe drept nu pe cersit

Edited by Larysa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catalinn is great person for Administrator, he is good player, always active and very helpful, when I started playing I thought he was and Admin, he always helps everyone and know all commands. 

I give him full support for becoming and Admin!!!  I was an admin too, many many years ago and I know what's it like, he is great person for that. Wish him all best because he puts allot of his time and effort in the game and other players.

All best my friend!
 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×