Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
HapPy28

Cerere DNS

Recommended Posts

Numele serverului: Romania Royal Trucking
Nickname-ul ownerului: DarkNight & Iulian22 & Daniel
Vârsta Ownerului: 30
P-ul serverului: 193.84.64.191:7777
Tipul serverului: Trucking
Ce DNS doresti: RRT.hype-zone.ro:7777
Firma de Hosting: GazduireJocuri.ro
Link gametraker: https://www.gametracker.rs/server_banners/193.84.64.191:7777/red/
Numele boardurilor: Regulament , Anunțuri  , Prezentari , Sugestii , Cereri ( Admin si Vip ) , Raportari Buguri , Reclamarii .
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am intrat si nu consider ca e un server demn de comunitatea Hype-Zone. Obiecte aruncate aiurea pe harta, culorile serverului... curcubeu si multe altele.

:contra:

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sami said:

Am intrat si nu consider ca e un server demn de comunitatea Hype-Zone. Obiecte aruncate aiurea pe harta, culorile serverului... curcubeu si multe altele.

:contra:

 

Si eu am intrat si CONSIDER ca este un server chiar ok. Singurul lucru care il trage-n jos sunt culorile. Daca e sa vorbim @Sami, nici RNT nu sta mai bine la asezare si design in dialoguri, interfata, sisteme etc. Intradevar, RNT arata putin mai bine decat serverul asta si probabil este si putin mai avansat, dar acum hai sa nu fim hateri, ca pana la urma RNT-ul 90% arata asa datorita lui @blacklife. Te felicit pentru munca depusa pana acum, dar mai usor, daca nu exista Hosted TAB nu aveai nici tu atata succes. Ti-am spus astea pe un ton mai "serios" pentru ca mi se pare ca te simti superior fata de altii, nu ti-o lua in cap, nimeni nu si-o ia in cap.

:pro:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, FaLLenGirL said:

 

Si eu am intrat si CONSIDER ca este un server chiar ok. Singurul lucru care il trage-n jos sunt culorile. Daca e sa vorbim @Sami, nici RNT nu sta mai bine la asezare si design in dialoguri, interfata, sisteme etc. Intradevar, RNT arata putin mai bine decat serverul asta si probabil este si putin mai avansat, dar acum hai sa nu fim hateri, ca pana la urma RNT-ul 90% arata asa din cauza lui @blacklife. Te felicit pentru munca depusa pana acum, dar mai usor, daca nu exista Hosted TAB nu aveai nici tu atata succes. Ti-am spus astea pe un ton mai "serios" pentru ca mi se pare ca te simti superior fata de altii, nu ti-o lua in cap, nimeni nu si-o ia in cap.

:pro:

Nu imi iau nimic in cap. Este deja al treilea gamemode schimbat in ultimele 2 luni. Intai RTO, apoi rpg... acum asta. Nu mi-am insusit niciun merit si nu am dat acel raspuns cu vreo oarecare autoritate. Este strict pararea mea personala. Cat despre toate acestea daca e nevoie discutam altundeva, acest topic este despre altceva.

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

As zice sa nu,deoarece chiar tu mi-ai spus ca e old-variant rto.La aspect pare ok,la comenzi putin cam ravasit.Daca vrei,Hyper sa apari p-aici,trebuie sa lucrezi serios la rto,referindu-ma la mape,textdraw-uri si comenzi.Il ai ca ajutor pe Iulian22.Dar,de incurajare,am sa-ti dau un 
:pro:
Bafta cu cererea de dns si serverul de minecraft.

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×