Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

LibreVille

Sugestie RNT /Libre

Recommended Posts

 Nume pe server: LibreVille
	Varsta: 18
	Sugestia: Mereu am crezut ca e prea ușor sa iai VIP pe acest server. Din propria experiența, am luat VIP level 1 după 6 zile pe server.1) Sugestia mea ar fi ca cerințele pentru VIP 1-3 sa fie mai mari ( spre exemplu un număr mai mare de ore sau spre exemplu un număr anumit de scor ( VIP 1- 1500scor). 2) Prețurile pentru VIP sa fie mai mari, iar admin sa nu poți cumpara (pentru ca nu are logica sa cumperi un grad legitim cu bani). Din nou, din propria experiența de patru ani pe un svr de Trucking , prețurile pentru un VIP cu nivel minim ar fi 30$.
	

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, LibreVille said:

 Nume pe server: LibreVille
	Varsta: 18
	Sugestia: Mereu am crezut ca e prea ușor sa iai VIP pe acest server. Din propria experiența, am luat VIP level 1 după 6 zile pe server.1) Sugestia mea ar fi ca cerințele pentru VIP 1-3 sa fie mai mari ( spre exemplu un număr mai mare de ore sau spre exemplu un număr anumit de scor ( VIP 1- 1500scor). 2) Prețurile pentru VIP sa fie mai mari, iar admin sa nu poți cumpara (pentru ca nu are logica sa cumperi un grad legitim cu bani). Din nou, din propria experiența de patru ani pe un svr de Trucking , prețurile pentru un VIP cu nivel minim ar fi 30$.
	

Preturile vor fi prea mari. Preturile la admin momentan vor ramane asa cum sunt. Gradul de admin poate fi obtinut si prin activitate, nu doar prin donatii(ex: Action, Liberty, Bones, etc.). Cerintele vor fi marite. Mai astept pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru VIP actualele cerințe sunt destul de decente. Nu știu de ce ai mai vrea să crească cerințele.

Dar da, de multe ori VIP-ul se acordă pe alte criterii, numai de respectare a cerințelor nu (recunosc, nici eu nu întrunesc toate cerințele). Mă rog, aici e altă poveste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×