Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
HaiCaDa

Report MihaiUltraS

Recommended Posts

1.Dacă îți uiți parola vii aici pe forum  și spui asta pentru a se rezolva

2.Modul în care tu vorbești cu un admin e jalnic! 

3.Nu ai voie mai multe conturi pe server, tu spui ca îți faci câte  conturi vrei, greșit! 

4.E vina ta ca pui parola la mișto. 

:contra:pentru unban, nu știi sa vorbești calm și încalci regulamentul, propun sa rămână ban-ul pana la expirare și revizuiește-ți atitudinea față de staff! 

Edited by SNP

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Te-ai conectat de 4 ori cred in 30 min cu contul celalalt,deci..nu stiu cum ai uitat parola dintr-un minut in altul.

2. Te-am rugat cu frumosul sa nu-ti mai faci multe conturi,iar din partea ta am primit altceva.Inteleg ca ai 9 ani,dar nu trebuie sa vorbesti asa ,,de sus" cu nimeni,ca nu esti print.

3. Sa nu mai zic de limbajul tau folosit.

4. Banul l-ai primit pe 10 zile dupa ce te-am rugat si a doua oara sa nu-ti mai faci conturi (intre timp tu aveai treaba sa ma iei la misto).

5. Pana sa primesti ban ai zis destul de clar : ,,Mai pune ti drq pofta in cui... Imi fac cate conturi vr"

:contra:

Edited by MihaiUltraS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MihaiUltraS said:

1. Te-ai conectat de 4 ori cred in 30 min cu contul celalalt,deci..nu stiu cum ai uitat parola dintr-un minut in altul.

2. Te-am rugat cu frumosul sa nu-ti mai faci multe conturi,iar din partea ta am primit altceva.Inteleg ca ai 9 ani,dar nu trebuie sa vorbesti asa ,,de sus" cu nimeni,ca nu esti print.

3. Sa nu mai zic de limbajul tau folosit.

4. Banul l-ai primit pe 10 zile dupa ce te-am rugat si a doua oara sa nu-ti mai faci conturi (intre timp tu aveai treaba sa ma iei la misto).

:contra:

1. Am si mentionat ca am pus parola la misto.

2. Dragul meu, nici nu aveam de gand sa imi fac mai multe conturi. Nu am 9 ani, nu ma cunosti, nu stii cine sunt, asa ca te rog sa nu mai judeci dupa cum te duce pe tine creierul, si da ai dreptate... nu sunt print, pentru ca sunt fata, nu baiat :)

3. Ce am spus rau? Am spus "drq" ? Ca am fost mai aspra in vorbe asta este altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felul în care vorbești lasă de dorit..nici nu am mari așteptări din partea ta..totuși este o comunitate hai să fim oameni . Plus dacă uiți parola...poți spune unui admin sau deschizi un topic în care spui ca ai uitat-o și o s-o aflii după care o poți schimba tu singur din /psettings . O zi bună tuturor!

:contra:

:topicinchis:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×