Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Hacker_xD

Cerere UNBAN Hacker_xD

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP) Hacker_xD
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc) http://imgur.com/a/h5iCb
Care este motivul pentru care ai fost banat?: (motivul pentru care ai luat ban) pofteste 
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) doar sa ma intorc pe sv

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlackEagle. nu e prea de acord ca iti dau UN-BAN, fiindca e urat ceea ce tu ai facut.

Sunt prea buna cu voi, ma cam luati la **** uneori, va bateti joc de munca mea.

Dar ca de obicei iert, dar nu uit. Asa ca la urmatoarea abatere nici prin gand sa

nu iti treaca sa faci cerere de UNBAN fiindca nu iti va fi acceptata, orice greseala

este acceptat maxim de 2 ori. La mine de 2, nu de 3 fiindca e de ajuns in atata timp

sa aud atatea insulte si batai de joc, de la niste copii care sunt total paraleli, care nu

isi dau seama cat de greu este, cat efort, cata gandire trebuie sa depui ca sa inveti SCRIPTING,

cat de mult timp necesita toata treaba asta, si cat de mult imi rapesc din timpul meu personal

ca sa fac toate aceste lucruri, iar voi unii veniti cu asemenea "afirmatii" care sunt total false, si faceti

omul sa se simta jalnic, pentru ca tu si altii, ii faceti pe restul "copiilor" care nici aia nu stiu cum sta

treaba sa creada asemenea prostii, iar noi cei care facem asta, avem si noi viata si totusi nu e chiar asa

frumos ca dupa atatia ani in care pot sa zic ca am lucrat constant la acest server sa vad asa ceva in

fata ochilor. Mi se pare cel mai jalnic lucru pe care l-ai fi putut face, sper sa fi si tu in "cauza" cu

un asemenea lucru, facut de tine, muncit de tine un timp indelungat, si sa vina cineva sa iti spun

"Pai ala nu a facut defapt nimic, si CHIAR nu ii pasa de acel lucru" oare cum te-ai simti stiind ca

tu ai facut 100% acel lucru UNIC, de la 0, si nimeni sa nu te creada din cauza zvonurilor imprastiate

in acest context ? Ar fi bine ? Te-ai simti fericit ? Iti zic eu, NU, te-ai simti groaznic, nu iti dai seama.

 

:accepted:

:topicclosed:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×