Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sami

Sugestie forum

Recommended Posts

1 minute ago, ActiON_ said:

Gen să fie și un sistem de rating al vânzătorilor?

Da, de aici se pot dezvolta multe lucruri/sisteme. Eu doar am venit cu o sugestie pentru a mai "trezi" forumul.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sunt de parere ca lucrurile astea nu vor ajuta prea mult, decat pe cei care sunt activi pe forum. Adica, cativa.

Trebuiesc gandite modalitati de investitie in servere de jocuri actuale sau afiliate unele. 

Parerea mea este ca deocamdata sunt 2 servere putin populate pe forum, si alea sunt out-dated (nu mai sunt atat de multe persoane in romania care joaca samp. Si daca joaca, joaca pe serverele cu care s-au obisnuit). Stiti proverbul "Ce-i lipseste chelului? Tichie de margaritar!". Eh, asta se aplica aici.

 

Nu stiu cata lume vine pe un forum doar ca sa posteze si/sau sa citeasca posturi. 

Sunt idei bune in general, insa aplicabile doar cand exista un inceput real de activitate. Iar traficul se va obtine prin actualizarea de servere pe care se bazeaza in general HZ-ul. 

Poate ca se poate si dona pentru servere proprii, cine stie?

Este parerea mea, nu este o concluzie.

Edited by Silva

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. La faza cu răsplătitul staff-ului e dus-intors, de obicei cei cu grad mai mare sunt "mai bine văzuți și au o altă reputație", iar pe HZ sunt putini useri & staff ca sa ii poti ambitiona sa devina "Membrul staff al lunii".

2. Virtual shop se poate face o sectiune Sale/Buy - PRO

3. Se poate diversifica categoria San Andreas ;) - PRO

4. Dacă tu te apuci sa postezi in acele categorii eu personal ti le fac ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/31/2019 at 6:12 PM, .shadoW | WebDesign-Bihor said:

4. Dacă tu te apuci sa postezi in acele categorii eu personal ti le fac ;)

O sa postez in limita materialelor si timpului de care dispun.

On 7/31/2019 at 6:12 PM, .shadoW | WebDesign-Bihor said:

1. La faza cu răsplătitul staff-ului e dus-intors, de obicei cei cu grad mai mare sunt "mai bine văzuți și au o altă reputație", iar pe HZ sunt putini useri & staff ca sa ii poti ambitiona sa devina "Membrul staff al lunii".

Se mai poate alege staff, iar cu ocazia asta se atrag si membrii. Membrii vin cand stiu ca au posibilitatea de a avea un anumit grad pe o anumita comunitate.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×