Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sami

Sugestie forum

Recommended Posts

Ei bine, chiar daca nu e asa populat si daca ai face reclama nu prea ai ce vedea sau cu ce interactiona pe forum. Asa ca m-am gandit putin si mi-a venit o idee(depinde de opinia fiecaruia daca e ok sau nu).

Nickname-ul tău: Sami
Vârsta ta: 17
Ideea ta: am urmatoarea idee: sa se adauge mai multe categorii pe forum. Desi forumul nu e prea populat se poate face reclama, dar si asa persoanele care ar veni, dupa parerea mea, nu ar avea cu ce sa interactioneze. Daca s-ar crea noi categorii ma gandesc ca poate ar prinde mai bine si reclama(sunt dispus sa ajut aici). 
Cateva idei de categorii: 
	- Stafful lunii/saptamanii. In fiecare saptamana/luna(cum decideti) sa fie ales un administrator al perioadei respective(un fel de angajat al lunii :)) ). Acesta sa primeasca ceva bonusuri, aici trebuie gandit ce bonusuri sa primeasca sau chiar o suma de bani daca exista posibilitatea.
    - Virtual Shop. In aceasta categorie sa poti cumpara/vine/face parteneriate virtuale. De exemplu vreau sa cumpar un card google play o sa postez aici, iar cine are ma poate ajuta. Vreau sa vand un gamemode, il pot posta aici si asa mai departe.
    - O categorie care sa tina de samp. De exemplu, avem subcategorii: gamemodeuri, filterscripturi, includeuri, tutoriale, programe, probleme/solutii. Si aici fiecare sa posteze(in limita bunului simt) ceea ce doreste legat de respectivele categorii.
     	-tot aici sa existe eventual urmatoarele:  Programare PC & Software, Știri IT
Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Ideea cu stafful temporar nu mi se pare buna (un moderator ar fii bine dar si asa ar fii o idee rea)

2.In legatura cu Virtual shopul...tu conștientizezi că marea majoritate a codurilor vor fii pe crackgen(asta incalca o regula a forumului) și plus că ai șanse de 50/50 sa iei teapa sau nu.

3.Exista un site(nu dau nume deși este cunoscut) în care poți găsi așa ceva,deci nu îi văd rostul.

4.Categoriile respective cred ca exista sau au subboarduri(daca nu ma înșel) dar,daca nu,se pot face,nu am nimic împotriva.

Deci....:contra:

pentru primele 3 și PRO pentru ultima.

 

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boardurile SAMP ar fi ok. Știrile sunt deocamdată la grămadă, poate o să le schimbe...

Restul nu pot fi aplicate pe forumul ăsta, din punctul meu de vedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Categoriile: da.

Virtual Shop: hmm, ideea e interesanta.

''Stafful lunii'': doar la administratori te referi? Ca daca ar fi doar asta, ar fi cam acelasi om in fiecare luna. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, ActiON_ said:

Categoriile: da.

Virtual Shop: hmm, ideea e interesanta.

''Stafful lunii'': doar la administratori te referi? Ca daca ar fi doar asta, ar fi cam acelasi om in fiecare luna. :))

Ma refer la toti care se afla in staff(admini, fondatori,moderatori, etc).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ma amuza e faptul ca BlackEagle. e un Stuntman mai mic ( pentru cei ce il cunosc si pe ala ), se multumeste sa tina forumul doar pentru IS si RNT :P , pe principiul ca sunt multe forumuri si nu ai cu ce sa vi in plus la asta ..ca mna, lumea nu prea iubeste forumurile.

Trebuie de incercat niste parteneriate cu o firma de host spre ex, sau popularea comunitatii intr un fel sau altul , asa nu o sa evolueze niciodata.

 

Felicitari Libery si Action pentru implicarea care au avut-o mereu.

Sunt :pro: pentru idei in mare parte , trebuie de incercat orice pentru a aduce utilizatori noi sau mentine.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 27.07.2019 la 17:22, Sami a spus:

Ma refer la toti care se afla in staff(admini, fondatori,moderatori, etc).

Ok atunci. PRO.

Virtual Shop: nu știu tehnic cum se poate face așa ceva, care sunt riscurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, ActiON_ said:

Ok atunci. PRO.

Virtual Shop: nu știu tehnic cum se poate face așa ceva, care sunt riscurile.

Daca se implementeaza din start va fi nevoie de un/mai multi intermediari de incredere. Ramane la alegerea celui/celei care va da verdictul final :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 4 minute, Sami a spus:

Daca se implementeaza din start va fi nevoie de un/mai multi intermediari de incredere. Ramane la alegerea celui/celei care va da verdictul final :)

Gen să fie și un sistem de rating al vânzătorilor?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×