Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

DoomOfEmpire

[Cerere Admin] DoomOfEmpire

Recommended Posts

Nickname: DoomOfEmpire
Varsta: (varsta ta reala, minim 14 ani) :14 ani și 8 luni
Primele 5 cifre ale codului numeric personal (CNP): (scrie primele 5 cifre ale CNP-ului tau) 50412
Motiv: (de ce vrei admin) Doresc să ajut playerii cât de mult pot și să pot scoate hackerii de pe server,deoarece apare câte un "găndac " pe server și ori nu sunt admini on,ori ei pleacă până să intre un admin.
Imagine statistici: (poza la /stats -> Normal Statistics) https://imgur.com/IaXoBvA
De cat timp joci sa-mp: (de cand joci GTA San Andreas - GTA SA:MP) 3 ani
Ai mai fost admin ?: (da sau nu, da daca ai mai avut admin) da
Cunosti comenzile de admin ?: (scrie cateva comenzi de admin) /disarm,/warn,/mute,/kick,/jail,/ban,/givegun
Date de contact: (scrie ID-ul tau: Skype or Yahoo! Messenger) barbugabrielnicolae(skype),barbu.gabrielnicolae(insta)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite, nu te cunosc de foarte mult timp, insa in ultima vreme ai fost mai mult decat activ, erai aproape non-stop pe server. Stiu ca ai o istorie nu prea placuta, insa pana acum te-ai comportat ok, desi in unele momente mai ai si tu cateva exagerari :)). 

Cu toate astea, ai ajutat destul de ok serverul, indeplinand datoria de VIP. Te impiedici putin la comenzi pe ici-colo iar uneori exagerezi cu limbajul, avand chiar si cateva warn-uri la activ.

Nu-ti dau nici pro nici contra. Daca va cantari parerea mea intr-o alegere, atunci ma voi exprima ferm.

Este doar o parere sincera despre tine pana acum.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Silva said:

Uite, nu te cunosc de foarte mult timp, insa in ultima vreme ai fost mai mult decat activ, erai aproape non-stop pe server. Stiu ca ai o istorie nu prea placuta, insa pana acum te-ai comportat ok, desi in unele momente mai ai si tu cateva exagerari :)). 

Cu toate astea, ai ajutat destul de ok serverul, indeplinand datoria de VIP. Te impiedici putin la comenzi pe ici-colo iar uneori exagerezi cu limbajul, avand chiar si cateva warn-uri la activ.

Nu-ti dau nici pro nici contra. Daca va cantari parerea mea intr-o alegere, atunci ma voi exprima ferm.

Este doar o parere sincera despre tine pana acum.

 

Te rog, astept o parere clara. PRO sau CONTRA.

 

@BlackEagle. pronunta-te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro pentru helper. Cu conditia de a-ti revizui limbajul si uita-te peste comenzi.

Voi fi cu ochii pe tine daca cumva vom deveni colegi.

Edited by Silva
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cate ori am fost ON pe server m-ai ajutat. Nu am observat nimic suspect in comportamentul tau. Nu am cum sa te judec , pentru ca nu iti cunosc trecutul. Un lucru este insa cert, esti extrem de activ in ultima vreme. Ai merita o sansa la Admin. Deci, :pro:

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde am fost coleg cu tine ca admin nu ai fost cel mai bun .. Mai ai multe de invatat si sa ti revii oleaca la normalitate cu limbajul si ce stiu eu ce mai faci ..

:contra:

Mai fa oleaca de experienta ca sa stii tot ce e pe server dupa o sa iei PRO. si oleaca sa te maturizezi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×