Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Liberty

Reclamație Silva

Recommended Posts

Dacă te simți atât de ofensat că ți-am șters părerea de pe chat, odată cu toate mesajele, îmi cer scuze. Curățarea chat-ului nu a fost pentru a-ți șterge ție mesajele. Știi foarte bine, dacă ții la opinia ta, ți-o poți exprima de câte ori e necesar până „mesajul” e transmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, Liberty a spus:

Dacă te simți atât de ofensat că ți-am șters părerea de pe chat, odată cu toate mesajele, îmi cer scuze. Curățarea chat-ului nu a fost pentru a-ți șterge ție mesajele. Știi foarte bine, dacă ții la opinia ta, ți-o poți exprima de câte ori e necesar până „mesajul” e transmis.

Iti accept scuzele. Lasa lumea sa zica ce are de zis, si daca nimeni nu va mai avea nicio opinie, poti sterge tot forumul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun, in primul rand cu siguranta exista un adevar foarte clar aici si fiecare dintre voi il stie pentru el insusi. 

Al doilea lucru ce nu imi place mie este ca niciunul dintre voi (administratori, fondatori) nu aveti niciun drept sa stergeti, sa adaugati, sa inchideti sau sa va manifestati voi frustrarea pentru ca cineva va zis adevarul sau nu in limitele board-ului serverului meu. Ma refer direct la Liberty, nu prea ai dreptul sa dai ban unui jucator care este si membru IS doar pentru ca ai tu gargauni in cap sau mai mult sa il jignesti pentru ca esti tu administrator pe Hype Zone. Mai mult, tocmai ce ai sters un reply sau doua, a lui DoomOfEmpire sau NOS si nu am apucat sa il vad pe al doilea, pe langa i-ai dat si warn, de ce ? NU AI NICIUN ARGUMENT PENTRU ACTELE TALE din ultimele 10 minute. Eu personal o sa ii dau unban lui DoomOfEmpire si daca ai ceva impotriva te rog sa o discuti cu mine. Inca ceva, daca aveti ceva de impartit legat de alte subiecte decat Infinite Stuntage va rog sa vi le rezolvati in PRIVAT sau in alte zone in care puteti discuta, nu mai faceti topic-uri inutile, si Liberty cu toata prietenia iti zic te-ai frustrat degeaba.

 

EDIT: In plus nu ai respectat clauza 3 din model:

3. Numele topicului trebuie sa fie de genul "[Raport Jucator] Nickname-ul celui raportat".

 

:respins:

:topicclosed:

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×