Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Sami

Sugestie forum

Recommended Posts

Nickname-ul tău: Sami
Vârsta ta: 16 ani
Ideea ta: Simplu: concursuri/posturi libere. Am vazut multe modalitati de promovare a forumurilor, bine inteles ca sunt multe, dar am vazut una si pare destul de eficienta: oferirea gradelor in urma unui concurs. De asemenea, pot fi oferite grade in urma unor concursuri pe forum(nu neaparat concurs de postari). O alta modalitate ar fi deschiderea unor aplicatii de moderator, designer, etc.
Nu stiu daca ati inteles sau daca ceea ce am spus eu aici o sa fie sau nu pus in aplicare. E doar o sugestie, tratati-o ca atare. :)

Edited by Liberty
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 6 ore, DoomOfEmpire a spus:

P.S:Aranjeaza textul ala putin ca ai ceva de dat la dreapta.

Checked.

 

Atât eu, cât și Eagle, ne-am gândit să facem un concurs. Nu am făcut pentru că probabil nu ar exista mulți doritori.

:pro:

 

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau fondator direct, lasa-ma cu moderatori si alte clase inferioare :)).

Gluma-i gluma, insa ca sa dea roade un asemenea concurs, trebuie sa existe interes. Daca nu exista interes, nu exista nimic. Cum spunea si Liberty, daca nu exista doritori, se organizeaza degeaba.

Ar fi dragut sa se anunte pe undeva intentia asta. Nu ma intrebati unde, n-am nicio idee. Totusi este o idee. E de apreciat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, Anarky. a spus:

Eu vreau fondator direct, lasa-ma cu moderatori si alte clase inferioare :)).

Gluma-i gluma, insa ca sa dea roade un asemenea concurs, trebuie sa existe interes. Daca nu exista interes, nu exista nimic. Cum spunea si Liberty, daca nu exista doritori, se organizeaza degeaba.

Ar fi dragut sa se anunte pe undeva intentia asta. Nu ma intrebati unde, n-am nicio idee. Totusi este o idee. E de apreciat.

mai bine sa nu se dea fondator degeaba =))))))) zic.
Ai dreptate,interes trebuie sa existe,dar,daca comunitatea e cam ded,degeaba.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru că îmi permit ( :)) ), voi răspunde eu la sugestie. M-am gândit să încerc cu un mic concurs de postări (dacă vor fi extrem de puțini participanți, se anulează). Pentru alte tipuri de concursuri, aștept idei de la voi (desigur că ne vom gândi și noi, dar e bine să știm și ce ați vrea voi). Deocamdată nu avem ce premii să oferim înafară de grade pe forum, dar sunt optimist că în viitorul apropriat premiile vor fi mai „însemnate”.

:acceptat:

:topicinchis:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×