Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

BlackEagle.

Sugestie pentru forum

Recommended Posts

Acum 1 oră, Silva. a spus:

Adevaru' e ca ai si foarte multi useri care abia asteapta sa-si dea cu parerea aici. Un bun fondator are datoria sa ia decizii si sa conduca dupa judecata lui, nu dupa parerile unor copiluti.

Fara suparare.

 

Păi după ziceți că de ce nu vă cere nimeni opinia. Eu zic că Eagle a făcut foarte bine să întrebe.

 

Nu e nevoie neapărat de mulți bani (sau chiar niciunul). Dacă ne promovăm pe Facebook, e de ajuns pentru o promovare decentă. De acolo află și alții de forum și așa vin servere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, ActiON_ a spus:

Păi după ziceți că de ce nu vă cere nimeni opinia. Eu zic că Eagle a făcut foarte bine să întrebe.

 

Nu e nevoie neapărat de mulți bani (sau chiar niciunul). Dacă ne promovăm pe Facebook, e de ajuns pentru o promovare decentă. De acolo află și alții de forum și așa vin servere.

Iti urez un sincer "mult succes" cu asta. 

 

Exista o vorba foarte veche, daca vrei ca un lucru sa fie bine facut, il faci cu mana ta. De acolo incolo, e intuitie si premonitie. 

Tu ca fiind fondator, n-ar trebui niciodata sa ai pretentia ca userii inregistrati sa te promoveze pe tine. Lupta daca vrei sa ai ceva. Nu te astepta la atii sa te ridice. Parere personala.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai momentan nu pot investii mai multi bani decat in host.. in vara cand lucrez o sa am banii mei si o sa fie mai bine ma gandesc.. Momentan doar atat pot face.. daca aveti sugestii in afara de tema gen boarduri noi vi le fac cu placere. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 19.01.2019 la 15:36, Silva. a spus:

Eu ma consider o persoana retardata, si mai consider faptul ca ai mai multe categorii decat sunt necesare pentru acest forum. Si totusi tot nu-i activitate.

 

Welcome to the crew.. :))

La 19.01.2019 la 15:42, DoomOfEmpire a spus:

daca eram o comunitate unită,pana acu ne promovam singuri,nu ne asteptam la fondatori ca la niste roboti sa creasca forumul de unii singuri.

Și cum vreți sa va promovați voi singuri, mai ales când cineva ca tine susține ca ar putea avea grija de un server dar nu ar putea platii hostul. 

Pai? Cine investește în asa ceva? Aparent sunt mai mulți ca tine pe aici, dacă se poate sa vina vreun '' investitor anonim '' sa plătească servere :)).. Cuiva care habar nu are nici măcar sa se ocupe.

Nu te supăra pe mine dar hai sa nu lăsăm reply uri doar ca să ne aflam în treaba. 

Problema generala a comunității e ca nu are oameni care sa se ocupe.. 

In principiu utilizatorii nu vin sa citească BASME și romane pe un forum, adică o tema decenta e suficienta, toți știm. 

Cum ți am mai sugerat..

- ar trebuii sa cauți singurel dacă tot vrei, pe la firmele de host spre exemplu servere care nu au forum. 

- un parteneriat. 

- reclama pe Facebook plătită sau o promovare indiferent unde. 

Arunca o privire pe la vecinii de '' success '' vezi ce au ei.. Și tu nu ai, inovează. 

 

Nu consider un lucru ușor sa promovezi o comunitate, sunt foarte multe și puține din ele fac o diferență.. Asa ca, oamenii au de unde alege. 

P. S AI început cam târziu sa îți dai seama ca comunitatea are nevoie de ceva mai mult interes și.. dedicare. 

Mult noroc, îmi pare rău că nu prea am cu ce sa te ajut. 

 

Edited by blacklife
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unii de aici nu si-au dat seama ca din SA:MP nu mai faci activitate mare, tre sa te reprofilezi gen Comunitate ETS2, Clanuri de GTA V, LoL, PUBG care e in vogă acuma. Forum aveti, ambitie va trebuie, tot ce am enumerat aici le poti face pe gratis, evident daca ai jocul. @DoomOfEmpire mi-ai f#t#t nervii la maxim si de aceea ti-am blocat mesajele pe facebook. Spor in continuare la cautat problema forumului, poate-l "repari" tu 😂

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, .shadoW | WebDesign-Bihor said:

Unii de aici nu si-au dat seama ca din SA:MP nu mai faci activitate mare, tre sa te reprofilezi gen Comunitate ETS2, Clanuri de GTA V, LoL, PUBG care e in vogă acuma. Forum aveti, ambitie va trebuie, tot ce am enumerat aici le poti face pe gratis, evident daca ai jocul. @DoomOfEmpire mi-ai f#t#t nervii la maxim si de aceea ti-am blocat mesajele pe facebook. Spor in continuare la cautat problema forumului, poate-l "repari" tu 😂

ETS2 și LOL nu mai sunt foarte populare acum. „Clanuri de GTA V”... dar ce vreți să faceți, site pentru gangsteri și interlopi? :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, Liberty a spus:

ETS2 și LOL nu mai sunt foarte populare acum. „Clanuri de GTA V”... dar ce vreți să faceți, site pentru gangsteri și interlopi? :))))

Inseamna ca nu joci ETS2 MP ^^. GTA V era un exemplu, jocul e popular si mai au varianta FiveM care si aia e foarte populara, se pot atrage servere de FiveM pe forum. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, .shadoW | WebDesign-Bihor said:

Inseamna ca nu joci ETS2 MP ^^. GTA V era un exemplu, jocul e popular si mai au varianta FiveM care si aia e foarte populara, se pot atrage servere de FiveM pe forum. 

1. Acum pe TruckersMP apare că sunt 6000 de jucători online. În același timp, pe SAMP sunt aproape 40000 de jucători. XD

2. Tu ai spus de „clanuri de GTA V”, deci aia am comentat. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 10 ore, .shadoW | WebDesign-Bihor a spus:

Unii de aici nu si-au dat seama ca din SA:MP nu mai faci activitate mare, tre sa te reprofilezi gen Comunitate ETS2, Clanuri de GTA V, LoL, PUBG care e in vogă acuma. Forum aveti, ambitie va trebuie, tot ce am enumerat aici le poti face pe gratis, evident daca ai jocul. @DoomOfEmpire mi-ai f#t#t nervii la maxim si de aceea ti-am blocat mesajele pe facebook. Spor in continuare la cautat problema forumului, poate-l "repari" tu 😂

Subscriu sus si tare! 

Ba chiar subliniat cu linie rosie, dubla daca se poate. In fine, felicitari pentru noua tema, arata de 15 sau 20 de ori mai bine decat cea veche.  

Nu stiu cine e responsabil de asta, insa felicitari. Acum daca se poate face ceva ce a spus omu' asta de mai sus, ar fi extraordinar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×