Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

BlackEagle.

Sugestie pentru forum

Recommended Posts

sa se adauge temă nouă,mai multe grade,staff forum mai activ,mai multe emojiuri si sa avem mai multe optiuni la editarea textului+mai multe facilitati la gradul de Moderator board/sub-board

 

 

sa avem o limita mai mare a dimensiunii pozelor si sa le putem tăia in orice mod vrem,Serverele inactive mai mult de 30-60 de zile sunt automat scoase de la dns,si boardul sters in 120-140 de zile daca fondatorul nu a anuntat inactivitatea(Exceptie fac IS si RNT in unele cazuri)

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevaru' e ca ai si foarte multi useri care abia asteapta sa-si dea cu parerea aici. Un bun fondator are datoria sa ia decizii si sa conduca dupa judecata lui, nu dupa parerile unor copiluti.

Fara suparare.

Sugestie: Tema mai atractiva, si pentru inceput cateva servere noi. Cel putin 2. Unul de CS GO nu ar strica (E FREE pe Steam, wtf!). Asta daca exista buna dispozitie de a investi in ceva ce nu se stie sigur daca va merge sau nu. 

Daca nu se gasesc oameni cu servere proprii, pun pariu ca aveti macar 2-3 oameni in staff de incredere care pot sa se ocupe de asa ceva. Mai ramane reclama pe site-urile de socializare, care-cum pe unde au conturi. Ceva concursuri de promovare? Poate grade pe servere sau pe forum? 

 

Sugerez inca un server CS 1.6 Modul GunGame. Servere clasice sau respawn sunt la absolut orice pas, insa vorbesc din experienta ca unele moduri sunt cautate, cel putin de romani. Daca ar fi si server romanesc sunt aproape convins ca va avea succes. Am spus aproape. 

Iar apoi, raman la ideea de baza, server de gta v, lasati samp-ul ca nu mai merge de ceva vreme.

Edited by Silva.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am deschis topicul pentru pareri .. nu am precizat ca o sa adaug tot ce ziceti.. :)) pai ar trebui sa fie si cineva care sa si permita sa tina un server de GTA V sau de CS 1.6 in cazul in care va faceti voi eu va accept cu drag sa va afliati 

Venind vorba despre tema.. nu ma pricep sa fac alta si la asta am fost ajutat de @CrystalMD si concurs am vrut sa fac dar nu am avut cu cine.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, DoomOfEmpire said:

de servere m-as ocupa eu,dar nu garantez host,cei care au bani sa-l tina,e treaba lor.

Normal, când vine vorba de host e gata treaba. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai am zis idei pentru comunitate nu idei sa fac servere si alte chestii.. adica intr-un fel sa fiu un loc mai placut unde sa stai si unde sa ai toate chestiile de care ai nevoie unde sa postezi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica intr-un fel, sa stai pe scaunul biroului tau, si sa-ti vina popularitate pe tava, ca sa ai ce administra si ce comenta in comunitate, fara sa investesi un ban, decat pentru hostul comunitatii.

Eu ma consider o persoana retardata, si mai consider faptul ca ai mai multe categorii decat sunt necesare pentru acest forum. Si totusi tot nu-i activitate.

 

Oare care o fi cauza dom'le?...

Edited by Silva.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×