Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Lucian.

Report AktyZdrowN.

Recommended Posts

Numele tau pe server:Lucian
Numele jucatorului raportat:AktyZdrowN.
Problema:Abuz de puterea , folosirea comenzi /repair cand un mecanic este online pe server. Si a fost si avertizat prima data .
Dovezi/alte specificatii:https://imgur.com/a/rvmF1gm https://imgur.com/b0jVzt1  https://imgur.com/a/TZSItz7
Edited by Lucian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

boi,scoate autoformatarea textului

1./repair are voie,si eu dau cand sunt mech. on,si nu se plange nimeni.

2.Recunosc ca sare calu şi Lekv,dar aşa e el.

3.nuj ce avertizare a avut,da mrog,e treaba voastră.

Pentru raportul ăsta,din partea mea ai un :contra:

Aştept şi parerea celui in cauza si va inchide sami topicu.

EDIT: v-am auzit pe amandoi,tind sa cred ca tu chiar te aprinzi ca ti-a dat un repair.Nuj pe ce lume traiesti,dar pentru fleacuri d-astea nu se face report pe forum.Dai dovadă de imaturitate.Cel mai bine pentru amandoi ar fi ca sa primiti cate un avertisment verbal,dacă nu va potoliti,se pot acorda sanctiuni pana la ban in cel mai rau caz.

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reportul este bine intemeiat pe un motiv bun. Ai voie sa iti dai repair cand e mecanic online, dar nu altor jucatori. Asa ca, Akty de data asta doar un avertisment verbal, data viitoare vine suspendarea(poate n-ai stiut). Astept si ppinia lui Akty.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca invidia pe care o generezi la adresa mea, este una infernala, mori de ciuda, "miam pierdut gradul, miam luat demote" si alte aberatii pe care nu stiu de unde le poti scoate, tin sa te anunt ca esti un cersetor de atentie, doar cauti cearta, dar treburile nu vor ramane asa. Cat despre ce-ai facut tu aici, presupun ca esti ofticat ca nimeni nu te baga in seama, iar singura cale pe care ai gasit-o e sa creezi un "report" care isi are denumirea drept reclamatie, dar aia e, ca sa-ti justifici frustrarile.

Server-ul oricum e nepopulat, player-ul respectiv avea nevoie de ajutor fiindca nu stia unde sa ajunga, mi-a cerut repair, care ar fi mare problema? Fiindca tu nu-ti poti face "job-ul"?

Player-ul respectiv dupa ce mi-a cerut repair, mi-a cerut si fuel, iar in urma raspunsului pe care i l-am oferit, ca "nu am comanda", acesta a dat leave, oare de ce? 

P.S: Esti un copil, imatur. Eu iti recomand si o carte de gramatica pentru a fi ok, nu sa stai pe samp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 minute, Sami a spus:

Reportul este bine intemeiat pe un motiv bun. Ai voie sa iti dai repair cand e mecanic online, dar nu altir jucatori. Asa ca, Akty de data asta doar un avertisment verbal, data viitoare vine suspendarea(poate n-ai stiut). Astept si ppinia lui Akty.

n-am mai ştiut :))))) Aşteptam si opinia lui si incheiem cearta asta care s-a extins si pe mess acu o oră.Tari sunt amandoi in tastatură,ca niciunu nu cedează.

Edit:Verdictul si T/C

Edited by DoomOfEmpire
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, xLeKv. said:

Avand in vedere ca invidia pe care o generezi la adresa mea, este una infernala, mori de ciuda, "miam pierdut gradul, miam luat demote" si alte aberatii pe care nu stiu de unde le poti scoate, tin sa te anunt ca esti un cersetor de atentie, doar cauti cearta, dar treburile nu vor ramane asa. Cat despre ce-ai facut tu aici, presupun ca esti ofticat ca nimeni nu te baga in seama, iar singura cale pe care ai gasit-o e sa creezi un "report" care isi are denumirea drept reclamatie, dar aia e, ca sa-ti justifici frustrarile.

Server-ul oricum e nepopulat, player-ul respectiv avea nevoie de ajutor fiindca nu stia unde sa ajunga, mi-a cerut repair, care ar fi mare problema? Fiindca tu nu-ti poti face "job-ul"?

Player-ul respectiv dupa ce mi-a cerut repair, mi-a cerut si fuel, iar in urma raspunsului pe care i l-am oferit, ca "nu am comanda", acesta a dat leave, oare de ce? 

P.S: Esti un copil, imatur. Eu iti recomand si o carte de gramatica pentru a fi ok, nu sa stai pe samp.

Iti sugerez sa iei in considerare ce am spus mai sus. Daca e un player nou ii poti spune sa foloseasca /fix sau ghideaza-l catre un service. Daca masina lui nu mai functioneaza atunci ii poti da un repair.

:solved:

:topicinchis:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×