Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
MihaiUltraS

Reclamatie FanN[T]a

Recommended Posts

Numele tau pe server : MihaiUltraS

Numele jucatorului reportat : adminul FanN[T]a

Problema :i-am adresat o intrebare,dar el fiind omul prea ocupat sa ajute sv-ul (eram 2 playeri) mi-a dat peste nas cu un raspuns minunat( ,,CAUTA SINGUR").Intre timp el era prea ocupat cu Liberty sa faca misto unul de celalalt si eu ca un nesimtit am avut nevoie de o informatie si l-am deranjat. ...cum a spus si el ,,nu pot sa ma impart la toti" repet...eram 2 pe sv.

Dovezi/Alte specficatii : sper ca este destul de clara dovada si imi pare rau ca s-a ajuns aici.Dar daca nici la 2 playeri nu ai timp pt un simplu raspuns.....

https://imgur.com/a/Z5ExYeM

 + inca o dovada a comportamentului sau de admin excelent si in sprijinul playerilor: DM spawn+strica work+limbaj  ...de aroganta nu mai spun.

https://imgur.com/a/E6tpIRj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred că problema e mai degrabă modul prin care a refuzat să răspundă, nu faptul că nu ți-a răspuns (dacă primești toate informațiile „mură în gură”, jocul nu mai e atât de interesant).

Eu zic PRO pentru un avertisment verbal. I-am și zis în PM să te lase în pace. Miștocăreala noastră nu trebuie să afecteze ceilalți jucători, dacă ei nu vor.

EDIT: A da, scuze pentru TP-ul ăla. Voiam să merg la Fanta (ID 2), nu la tine (ID 3). Le-am încurcat atunci. XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.aveam treaba,si cum am zis,nu pot sa fac toate odată,nu-s arhiva serverului
2.cum dm spawn cand nici n-am tras in tine
3.daca nu stii sa ti banda,nu mai conduce
4.atata timp cand ti-am zis acel "mă-ta" deoarece te bagi ca nebunu pe drum,ce credai ca o sa primesti?

 

Acum 4 minute, Liberty a spus:

Cred că problema e mai degrabă modul prin care a refuzat să răspundă, nu faptul că nu ți-a răspuns (dacă primești toate informațiile „mură în gură”, jocul nu mai e atât de interesant). Văd că nu ai zis nimic de fazele de după...

Eu zic PRO pentru un avertisment verbal. I-am și zis în PM să te lase în pace. Miștocăreala noastră nu trebuie să afecteze ceilalți jucători, dacă ei nu vor.

aprob
Recunosc ca sunt mai nervos cateodata,dar nu ar trebuii ca playerii să se bage in discutiile altora,cum nici noi nu ne bagam in treaba voastră.Cât despre tangentele mele cu Liberty,nu vă priveste.

 

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovezile spun tot. Dupa cum bine stiti nu supprt nesimtirea si aroganta, asa ca FanN[T]a te rog frumos sa ai grija la comportamentul tau. Datoria ta de admin, dupa cum ii spune numele, e sa administrezi serverul, inclusiv sa ajuti jucatorii si sa le raspunzi intr-un mod corespunzator. Atat pentru moment, urmatoarea reclamatie la adresa ta pe acelasi subiect va atrage dupa sine sanctiuni mai "grave".

:acceptat:

:topicinchis:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×