Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sami

Romania National Trucking|Despre redeschidere

Recommended Posts

Salutare! Dupa cum bine stiti serverul a trecut prin niste situatii mai "dificile" urmand sa intre in perioada de mentenanta. Ei bine aceasta perioada s-a sfarsit.

[ADAUGAT]A fost adaugat un sistem de sleep(daca doresti sa obosesti in timp ce te joci, o data la 90 de minute va trebui sa dormi, poti tasta /sleepon, iar daca nu /sleepof. Tine de alegerea ta);

[ADAUGAT]A fost adaugat un sistem de DMV(driving school). Ca si jucator/admin poti conduce toate masinile inafara de TIR-uri si avioane. Ce este de facut in privinta asta? Mergi la sediul DMV(il puteti gasi la /gps) si tastati /examen (truck/fly). In functie de ce ati ales veti primit un tir+o remorca/un avion si veti trece prin niste checkpointuri. Atentie! Trebuie sa aveti centura pusa, remorca atasata(in cazul examenului de sofer profesionist) si un viata vehiculului peste 750.

[ADAUGAT]A fost adaugat un eveniment de Craciun(iarna). In ce consta? Consta in a aduna 100 de cadouri de pe harta. La finalizarea acestuia veti primi 40.000$, 200 gold si 120 score.

[SCHIMBAT]A fost schimbata economia serverului. O casa costa intre 20.000$ si 200.000$. O afacere costa de la 350.000$, iar o benzinarie 650.000$.

[FIXAT]A fost rezolvat un bug la sistemul de companii. In ce consta bugul? Ei bine, daca voiai sa dai un jucator afara din firma(online/offline) nu puteai face acest lucru.

[FIXAT]A fost rezolvat un bug tot la sistemul de companii. In ce consta bugul? Ei bine, daca voiai sa ii dai unui jucator promote/demote(rank) nu puteai face acest lucru.

[FIXAT]Au fost rescrise cateva texte, atat in romana cat si in engleza. Aspectul serverului a fost imbunatatit si va urma sa fie imbunatatit in continuare. Au fost traduse mai multe sisteme in ambele limbi.(Daca sesizati greseli gramaticale va rog sa le lasati in sectiunea Bug Reports)

[SCOS]Au fost scoase niste mape inutile si anumite sisteme neterminate.

Tin sa precizez ca au fost mai multe lucruri minore modificate, dar din lipsa de timp si de importanta a acestora le voi neglija. Acestea sunt cele mai importante aspecte aduse serverului National Trucking.

Va multumim ca sunteti alaturi de noi,

Echipa National Trucking

Edited by Sami
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, DoomOfEmpire said:

btw,vezi ca tot e bug la reports pe sv

 

Ce reports? EDIT: Mi-am dat seama, va fi rezolvat in cel mai scurt timp. Am fost presat de timp si chiar am uitat de el, imi cer scuze.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit:

[FIXAT] A fost rezolvat un bug in care peretii umblau dupa tine.

[FIXAT] A fost rezolvata salvarea obiectelor colectate in baza de date.

[FIXAT] A fost rezolvat un bug la benzinarii(multumesc @blacklife de ajutor).

 

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×