Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
DoomOfEmpire

Anunț in legatură cu serverul RNT.

Recommended Posts

După cum ați văzut,în ultimele câteva zile,RNT-ul a avut activitate 0,din cauza unei probleme.Problema este aceeaşi cu login screen-ul.

Vă întrebați,oare despre ce o spune ăsta.Ăsta zice că rnt-ul a avut aceeaşi problemă a 2-a oară,neplătirea webhostului,inclus in pachetul serverului.

De ce nu s-a plătit hostul?Eu nu ştiu ce a fost in staff de nu s-a mai plătit,dar cred că răspunsurile le puteți obține de la domni fondatori @ovydyu şi @Cuddy,în legătură cu această problemă.

Revenind,au trecut 72 de ore de când nu a fost plătit webhostul,deci mai mult ca sigur,baza e kaput şi formatată.Nu ştiu care a fost problema în legătură cu asta,dar nu s-a rezolvat,şi cum a spus şi @blacklife , "dacă nu a fost plăit webhostul in câteva zile,ne putem lua adio de la server." Mai pe scurt,rnt se indreaptă spre rip şi adio muncă de 6 ani.

Concluzie: Bye,bye rnt,am pierdut amintiri frumoase. :(

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Referitor la anunt *( titlul topic-ului ) * 

..1. Nu tu ar fi trebuit sa faci vreun anunt, dar totusi e bine venit. 

.. 2. Nu ai cum sa pierzi  amintirile tale ( doar in cazul in care iti golesti recycle binu' singur :)) ). 

..3.

Nu, nu se va pierde nimic , se va rezolva, nici macar nu e vorba de o suma mare de bani ..

 

Problema e ca  in principiu samp ul e mort ( parerea mea ) , tot mai multi jucatori renunta in favoarea altor jocuri deoarece jocului nu ii se mai aduce absolut nimic nou ,nici o inovatie.. nici un update. 

Pe langa asta San Andreas-ul are  cam aceasi varsta cu media de varsta a jucatorilor serverului :)) .. asa ca nu ar fi o mirare de ce nu mai prezinta un interes. 

 

Chiar daca nu ma mai ocup.. pot confirma ca serverul NU se va inchide, NU se va pierde nimic fara ca jucatorii sa fie anuntati.

Serverul trece doar printr-o perioada mai grea .. din motive cunoscute sau mai  putin cunoscute. 

In orice caz..

Deznodamantul e previzibil in ambele cazuri . ( Al jocului cat si al serverului )

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/12/2018 at 11:51 PM, blacklife said:

Referitor la anunt *( titlul topic-ului ) * 

..1. Nu tu ar fi trebuit sa faci vreun anunt, dar totusi e bine venit. 

.. 2. Nu ai cum sa pierzi  amintirile tale ( doar in cazul in care iti golesti recycle binu' singur :)) ). 

..3.

Nu, nu se va pierde nimic , se va rezolva, nici macar nu e vorba de o suma mare de bani ..

 

Problema e ca  in principiu samp ul e mort ( parerea mea ) , tot mai multi jucatori renunta in favoarea altor jocuri deoarece jocului nu ii se mai aduce absolut nimic nou ,nici o inovatie.. nici un update. 

Pe langa asta San Andreas-ul are  cam aceasi varsta cu media de varsta a jucatorilor serverului :)) .. asa ca nu ar fi o mirare de ce nu mai prezinta un interes. 

 

Chiar daca nu ma mai ocup.. pot confirma ca serverul NU se va inchide, NU se va pierde nimic fara ca jucatorii sa fie anuntati.

Serverul trece doar printr-o perioada mai grea .. din motive cunoscute sau mai  putin cunoscute. 

In orice caz..

Deznodamantul e previzibil in ambele cazuri . ( Al jocului cat si al serverului )

Serverul nu s-a inchis pana la urma.

:topicclosed:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×